reklama
cz / EN / esp

„The BoxTrolls“: gay-friendly film pro celou rodinu

Filmová produkce LAIKA představila svůj připravovaný celovečerní animovaný film

reklama

Produkce LAIKA a FOCUS, obě společně nominované na Oscara za animovaný film ParaNorman, dnes oznámila, že LAIKA zahájila natáčení nového celovečerního animovaného filmu "The BoxTrolls".

 

Film "The BoxtTrolls" se natáčí podle dobrodružného fantasy-bestselleru Alana Snowa "Here Be Monsters" v režii Anthonyho Stacchiho.  Své hlasy postavám propůjčí na Oscara nominovaní Ben Kingsley a Toni Collette, dále Elle Fanning, Isaac Hempstead-Wright (Game of Thrones), na Emmy nominovaný Jared Harris (Mad Men), Simon Pegg (Star Trek), a dále například Nick Frost, Richard Ayoade a Tracy Morgan.

"The BoxTrolls" je komediální pohádka, která se odehrává v Cheesebridge, v nóbl viktoriánské éře, ve městě posedlém bohatstvím, společenským postavením a jemnými sýry, pod jehož půvabnými dlážděnými uličkami bydlí BoxTrolls - příšery, které v noci vylézají z kanálů a kradou to, co je měšťanům nejdražší: jejich děti a sýry. Víc vám prozrazovat nebudeme.
 

foto: BoxTrolls
 

"The BoxTrolls" je vizuálně oslnivě uchopená bláznivá detektivka, absurdní komedie a steampunkové dobrodružství s překvapivě zdravým jádrem. Je to Dickens křížený s Monty Python. Je to zvláštní a krásný svět plný fantastických tvorů, zatracených budižkničemů, ztřeštěného dovádění a hrdinských činů pouličních otrhanců. Ale ve svém jádru, stejně jako všechny Laika filmy, je „The Boxtrolls“ dojemný a lidský příběh s nadčasovou a silně emocionální rezonancí, který je cílen na rodinné publikum.

 

Nás zaujal trailer filmu, který ukazuje divákovi, ze dítě se cítí dobře s tatínkem a maminkou, se dvěma tatínky nebo dvěma maminkami, ale i partou příšer v kartonových krabicích. Prostě s kýmkoliv, kdo mu dá lásku a péči.

Uvedení filmu do kin je plánováno na 26. září 2014. Doufejme, ze se jej dočkáme i u nás.

DEJ / 16.07.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag