reklama
cz / EN / esp

FRESH chlap: Channing Tatum

Americký herec Channing Tatum jde z role do role

reklama

Nejen hezká tvář a tělo, ale i herecký um se postarali o to, že v poslední době vídáme Channinga Tatuma v jednom filmu za druhým. Nejvíc sexy muž planety roku 2012 (podle časopisu People) se v letošním roce objeví hned v několika filmech.

 

Kina právě uvádějí thriller Stevena Soderbergha „Vedlejší účinky“, kde se Channing objeví vedle dalšího hollywoodského lamače srdcí Juda Law, ženskému hereckému obsazení vévodí Rooney Mara a Catherine Zeta-Jones. V tomto filmu, kde hlavní roli hrají antidepresiva a jejich vedlejší účinky, si Channing moc dlouho nezahrál, ale pokud jste film ještě neviděli, tak vám detaily sdělovat nebudeme.
 foto: z filmu Vedlejší účinky
 

Větší potenciál si Channinga na plátně užít má film „White House down“ o teroristickém útoku na Bílý dům ve Washingtonu. Tento klasický letní blockbuster režiséra Rolanda Emmericha (premiéra 18. července) pojednává, jak už název vypovídá, o útoku na symbol Spojených států. Channing ztvární postavu agenta speciálních jednotek, který má za úkol chránit amerického prezidenta. V dalších rolích uvidíme Maggie Gyllenhall a Jamieho Foxxe.

 

V českých kinech měly nebo budou mít premiéru ještě další dva filmy s Channingem: G.I Joe 2 a Don John.

foto: z filmu White House down

 

 

 

 

redakce / 18.05.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Alex 10.07.2013
JOOOOOO!!!!!!!
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag