reklama
cz / EN / esp

FRESH chlap: Colt Pratters

Mrkněte na tohoto sexy chlapa… Připadá vám, že jste ho už někde viděli? Že ho znáte?

reklama

Ale ano, určitě ho znáte… :) Z klipu Try od Pink!, který má jen na youtube 72 milionu zhlédnutí. Song je to hezký, chytlavý, a klip má šťávu. A hlavně Colt Pratters mu dává šťávu!
 


Colt Pratters
je mladý, talentovaný tanečník, který vystupuje na newyorské Broadwayi, například ve hře Legaly Blonde, West Side Story nebo Chorus Line. Své vypracované tělo získal nejen díky tanci, ale hlavně díky své profesi trenéra. Na svých internetových stránkách radí, jak získat tak pružné a fit tělo, jako má on sám.  

 

Chcete Colta vidět na vlastní oči? Připadá vám to jako sci-fi? Zase tak nemožné to není. Zpěvačka Pink! si Colta vybrala do svého týmu tanečníků, takže již brzy ho můžete vidět na jejím koncertě, který se koná 10. května v O2 Areně. To platí jen v případě, že jste si vstupenku koupili tak před půl rokem ... :) O2 Arena je úplně vyprodaná.

Tak si ho aspoň užijte na těchto fotkách... :)

 

 

 

 

 

redakce / 03.04.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Kaptain Morgan 04.04.2013
On je prostě BOŽÍ!!! Ale ona taky! :-)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag