reklama
cz / EN / esp

Vyhrajte 4 vstupenky na koncert skupiny Tortured Soul

Tato americká skupina vystoupí 8. dubna v rámci Conference v Lucerna Music Baru

reklama

Přijďte si poslechnout kapelu, o které slavný britský DJ Gilles Peterson prohlásil: „Slyšel jsem budoucnost jazzové house music." Američtí Tortured Soul vystoupí v Lucerna Music Baru na Conference 8. dubna 2013. Kapela z USA, která hraje tak často, že nemá pomalu čas nahrávat alba, patří mezi nejzajimavější úkazy na taneční scéně. Jejich koncerty, na kterých hrají house naživo, jsou výjimečným hudebním zážitkem a energií nabitou party.

 

„V elektrohouse postrádáme lidskost a duchovní emoce soulu, a tak jsme se rozhodli zahrát všechno sami," říká zpěvák a klávesista Ethan White, žák jazzového klavíristy Dona Friedmana. Že to trojici skvělých muzikantů funguje na jedničku, je doporučení od hudebních veličin Carla Coxe nebo Stevie Wondera.

 

Tortured Soul se dali dohromady kolem roku 2002. Vsadili tehdy na svůj talent, pracovitost a přesvědčení, že jazz-house se dá hrát naživo, a zároveň vše skvělé na soulu 60. let zůstává v platnosti. V uplynulých letech si trio podmanilo jak evropské a zámořské jazzové kluby, tak velké festivaly. Například na Montreal Jazz Festival zažili ovace ve stoje od 15.000 lidí!

 foto: Tortured Soul
 

Také v Česku už se Tortured Soul dvakrát předvedli ve skvělé show. Nejdřív to bylo na festivalu Colours of Ostrava, kde dostali do varu celý zaplněný stan s více než tisícovkou lidí, ale i hrozen těch, kteří se dovnitř nedostali a tančili venku. Podruhé loni v Lucerna Music Baru. Lví podíl na tom má zpěvák a bubeník kapely J. Ch. Urich, který má za sebou angažmá v Metropolitní opeře.

 

Torture Soul zatím vydali dvě desky Introducing (2005) a Did You Miss Me (2009). Na třetí už několik měsíců pracují a do Prahy na Conference slibují přivézt několik nových skladeb, například nový singl Dirty. Vstupenky jsou už nyní v prodeji v Lucerna Music Baru a v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal.


SOUTĚŽ

Pokud si lístky kupovat nechcete, můžete je vyhrát v naší soutěži. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky:

1) z jakého města skupina pochází?

2) jaké oblečení je pro členy skupiny typické?

Nápovědu naleznete na stránkách Conference, což je koncertní koncept zaměřený na elektronickou hudbu.
 

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 28.3. – 3.4.2013

- výhru získají první 4 odesílatelé správných odpovědí

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem "Tortured Soul" a celým svým jménem

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výhra je předána v den konání akce na místě oproti předložení dokladu totožnosti (jména výherců budou na guest listu)

- účastník soutěže musí být v den konaní akce plnoletý

- výhra není přenosná
 

28.03.2013
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag