reklama
cz / EN / esp

Princ Harry gay ikonou? A proč vítá do půl těla kluky před gay klubem?!

Zprávy o homosexualitě Harryho se internetem rozšířily rychlostí blesku. Založené na jednom tweetu? Co?!

reklama

Spekulovat o tweetu, kde  Harry slibuje komusi vztah, nehodláme. Nakonec to byla celkem jednoduchá historka: Vincenzo Ianniello se pokoušel dát Harrymu svoje telefonní číslo, ten mu řekl, že nechá-li ho přítelkyně, zavolá mu. Vincenzo nelenil a tweet byl na světě. Věříte?:-) 


Nás spíš zajímá, jestli se z prince stává gay ikona a proč. Má gaye opravdu rád? Pokud pomineme onu neslavnou aféru s uniformou německých vojáků, je mladší bratr budoucího anglického krále ideálem gay komunity. Je to voják, který se nebojí nebezpečí. V kombinaci s uniformou či maskáčema to mnohým nepochybně imponuje. Sem tam zapaří a ukáže nahatou prdelku, což z něj dělá rebela a idola nejen dívčích srdcí.  Nebo olízne tvář svého kamaráda na vojně. Lepší jak včerejší tweet teda, ale... 

To hlavní?  Svou sexuální orientaci neřeší, nelpí na nálepce “strictly gay” a tím možná provokuje nejvíce.  Může být klidně do půl těla před gay klubem a nikdo o něm nebude tvrdit, že je gay.

Přesně to se totiž stalo, když klub Manbar vybral Harryho jako tvář podniku a nechal vytvořit graffity, které zobrazuje svlečeného prince Harryho s britskou vlajkou v pozadí. Obrázek v nadlidské velikosti vytvořil umělec Mikes Bliss známý svými gay kresbami, které i vystavuje. Podle ředitele Manbaru Chrise Amose se toto umělecké dílo stalo brzy populární a hodně lidí si vystálo frontu před podnikem pouze proto, aby se nakonec vyfotili spolu s princem nakresleným na zdi. 

foto: graffiti před klubem

Jeho publicita však nepochází pouze ze skandálů. V roce 2012 podpořil s bratrem charitu Terrence Higginse dopisem, ve kterém chválili práci nadace a pobídl ji k další činnosti. Nadace vznikla před 30 lety a Terrence Higgins byl první člověk, který zemřel v Británii na nemoc AIDS. Založil ji v roce 1982 Terrencův přítel Rupert Whitaker.  

autor: Mikes Bliss

V roce 2010 byl jmenován QX magazínem jako “top gay ikona” s tím, že nikdo nepochybuje, že se v podobné anketě objeví na čele i v dalších letech.

redakce / 19.03.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag