reklama
cz / EN / esp

R.I.P.: Wilfried Knight

Hvězda produkce Lucas Entertainment a Raging Stallion Wilfried Knight spáchal sebevraždu.

reklama

Wilfried Knight se narodil 19. února 1978 v Německu, ale vyrůstal ve Francii.  V roce 2005 byl jmenovaný časopisem Out Magazine jako “Nejvíc Sexy Porn Star roku 2005”. Aby ne, se svými 188 cm a 100 kilogramy to byl pořádný kus chlapa. S natáčením gay filmů začal v roce 2004. Ještě před tím pracoval jako trenér a manažer v londýnském fitness, promoval z práv.Francouzský herec známý z gay produkcí Lucas Entertainment (film Assassin) nebo Raging Stallion (Focus/Refocus) obdržel v roce 2010 cenu GayVN Award v kategorii “Herec roku” a v roce 2011 Grabby za “Nejlepšího versatil herce”. 

Wilfried byl oblíbeným hercem značky Lucas Entertainment, kde hrál například ve filmech: Kings Of New York, Assassin, Obsession, Return To Fire Island, Brothers’ Reunion, Lost...Úspěšný herec spáchal sebevraždu minulé úterý 5. března ve svých 35 letech. Dva týdny po svém příteli, jehož smrt komentoval veřejně na svém blogu a se kterým byl 7 let. Jerry Enriquez se rozhodl rozloučit se životem v kanadském hotelu ve Vencouveru. Wilfried se rozhodl stejně, zřejmě i proto, že v tomto hotelu byl tento pár oddán. 


Následuje tak své vrstevníky jako je Arpad Miklos (zemřel minulý měsíc), režiséra Johna Bruna v lednu. V roce 2012 to byly hvězdy jako Josh Weston, Roman Ragazzi, Adam Faust, Sean z produkce Corbin Fisher, Tanner Hayes a Erik Rhodes.


redakce / 12.03.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag