reklama
cz / EN / esp

Zasněná Ellie Goulding se chystá do Prahy

Mladá britská zpěvačka přijede představit své druhé album.

reklama

Že jste o ní nikdy neslyšeli? Ellie Goulding (26) je britská zpěvačka, která díky svému jedinečnému hlasu v roce 2010 vyhrála prestižní pěveckou soutěž BBC Sound. Tu v jiných letech vyhrála taková jména jako například Mika, Adele nebo Jessie J. O rok před Ellie se ve stejné soutěži snažila uspět i Lady GaGa. Skončila šestá.

 

K dnešnímu dni vydala Ellie celkem dvě studiová alba. To první nese název Lights. Tento její debut se umístil na prvním místě v UK Charts. Mezi světovou špičku se Ellie dostala díky poslednímu šestému stejnojmennému singlu z alba, kterému se dařilo dobře i za oceánem. Ve Spojených státech se tento song stal číslem 1 v hitparádě Billboard Pop Song, a písnička dobře bodovala i u nás.


Druhé album se jmenuje Halcyon, vyšlo v říjnu minulého roku a dostalo se mu velmi dobrého hodnocení hudebních kritiků. Její hudba spadá do žánru dream pop - elektronický a lehce alternativní pop.

 

Ellie má velkou fanouškovskou základnu i mezi gayi a lesbami, i když, jak sama tvrdí, neví vlastně proč. Pravděpodobně prý asi kvůli své vypracované postavě, kterou má díky pravidelnému běhání. Každý den uběhne 10 kilometrů. Na gayích má ráda, že dávají najevo více své pocity.

 

Ellie Goulding vystoupí poprvé v České republice 21. dubna v pražském klubu SaSaZu. Lístky pořídíte za cenu 690 Kč až 1990 za VIP vstup.

Martin Balcar / 12.02.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag