reklama
cz / EN / esp

O’Halley bros: "v gay klubech se lidi umí bavit!" Máme pro vás jejich osobní pozvánku

Zeptali jsme se těchto sexy dvojčat Fabia a Fabiana, kteří se živí jako DJ´s , na pár detailů z jejich života. Osobně je uvidíte 16.2. v Mecce na OMG Party – Made in Brazil.

reklama

Ahoj kluci, jaké byly vaše začátky jako DJ´ s?
 

Práce v klubu byla prostě jednou z příležitostí, jak se dostat k tomu, co máme rádi: k elektronické hudbě. A když jeden z nás dokončil studium stomatologie, tak jsme se o myšlence DJ-ingu bavili a po čase jsme se rozhodli, že do toho půjdeme.

 

Jakou hudbu jste poslouchali jako teenageři?
 

Vybírali jsme si z mnoha stylů a poslouchali jsme skoro všechno. Když jsme se zamysleli nad naší minulostí, tak jsme zjistili, že v určité době jsme poslouchali některé umělce víc než ty ostatní, a to se týká i hudebních stylů. V této době jsme poslouchali hodně rock, techno a psy trance.

 

Máte nějaké idoly? Potkali jste se s nimi?


Mluvit o idolech je těžké, protože bychom mohli jmenovat třeba naše rodiče nebo někoho slavného. Ale pro nás je idolem ten, kdo udělal něco opravdu významného pro tento svět. A v tomto případě musíme jmenovat Mahátmu Gándího. Bohužel žijeme v jiné době.

 

Proč jste se přestěhovali do Moskvy?


Uvažovali jsme o přestěhování se do nějakého evropského města, abychom porozuměli jiné kultuře a rozdílům v hudbě. Dostali jsme pozvání od jednoho ruského producenta, který chtěl s námi spolupracovat a my jsme to přijali, Moskva je pro nás dobrá volba. Zůstaneme tam jednu sezonu, máme v plánu se přestěhovat někam do Severní Ameriky.

 

A co říkáte na chladné ruské počasí?


Trávit čas v tak mrazivé zemi je pro nás další skvělá zkušenost, kterou nám život dává. Opravdu s tím nemáme problém, ale máme radši teplo, sandály a šortky. Každopádně se nám Moskva velmi líbí. Je to opravdu zajímavé místo.

 

Co si myslíte o gay scéně v Moskvě?


V Moskvě je gay scéna trochu zidealizovaná a nezávislá. A my to vnímáme jako velmi zajímavé a sexy. Tím myslíme něco mimo hlavní proud.
 


foto: OHalley brothers 
 

Vnímáte rozdíl mezi gay a hetero publikem?


Atmosféra a energie v gay a hetero klubu je úplně rozdílná. Jde to poznat na první pohled. Heteráci se moc neodvážou. Sem tam se někdo najde, kdo je v náladě, ale většina se snaží si zachovat tvář. Gayové ne. Ti vždycky umí vytvořit náladu, na kterou se nezapomíná. Nejsou to prostě žádní puritáni!

 

Hrajete vždycky dohromady?


Ano, jsme vždycky spolu.

 

Připravili jste si něco zvláštního pro OMG Party v Praze?


Vždycky připravujeme to nejlepší pro naše hosty a tato noc nebude jiná. Nyní můžeme říct a slíbit hodně zábavy a radosti. Prostě musíte přijít a vidět to!

 

Děkuju za rozhovor a určitě se v Mecce uvidíme.

 

A co vy? Přijdete se taky podívat na tyto brazilské hezounky? Pokud váháte, tak vám možná pomůže jejich osobní pozvánka!

redakce / 10.02.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag