reklama
cz / EN / esp

David Beckham běží nahatý po L.A.!

David Beckham je znovu tváří H&M. A je opravdu “tváří” této módní firmy? Předvádí přece spodní prádlo! Nosí rodina Beckhamů také svršky? A jak načesat jeho účes?

reklama

Režisér Guy Ritchie se pustil do natáčení nové reklamy na spodní prádlo značky H&M. Jedná se o krátký film, kde uvidíme Davida Beckhama v roli akčního hrdiny poté, co si přivře župánek do dveří od auta. Víte přece, co v takové situaci dělat? Přeskočíte pár zahrad v Los Angeles, pozdravíte se se sousedy, zaplavete si v jejich bazénku, nenecháte se rozházet dobrmany a auto doženete! Nebo ne? Mrkněte sami.
 

Britský The Telegraph přinesl dokonce záběry “Behind the Scenes”, můžete se tedy podívat, jak natáčení probíhalo. Potetovaný fotbalista, který je módní ikonou snad všech mladých sportovců, udával směr spodního prádla pro značku H&M již loni. Pokud patříte mezi jeho obdivovatele, nabízíme vám též velmi podrobný návod, jak se učesat naprosto stejně jako váš idol. Střih “undercut” si svou oblibu získal i v Praze. 

 


Bylo by však na omylu si myslet, že hezouncí fotbalisté myslí jen na módu, účesy a spodní prádlo (ať už své, nebo svých manželek). Minulý týden podepsal David smlouvu s Paris Saint Germain na pět měsíců s tím, že jeho plat bude určen pro charitu, konkrétně pak pro pařížské děti v nemocnicích. 


luk / 06.02.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag