reklama
cz / EN / esp

Beyoncé vydá nové album a vyrazí na tour. Praha na seznamu měst ale není...

Páté album ponese jméno Mrs. Carter a vyjde letos na jaře.

reklama

Beyoncé navštívila Prahu v roce 2009 v rámci svého I am..Sasha Fierce tour. Čtyři roky jsou pro její fanoušky dlouhá doba, ale ti nemusí být smutní. Bratislava, Varšava nebo Mnichov nejsou zase tak daleko, takže si koncert Beyoncé můžou spojit s návštěvou třeba zrovna těchto tří měst.

 

Beyoncé (4. září 1981) se po mateřské přestávce vrací v plné parádě. Včera vystoupila v nejsledovanějším americkém pořadu, kterým je finále ve fotbalu tzv. Superbowl, a ve své 15ti minutové show zazpívala největší hity své kariéry, například Crazy in Love, Baby Boy, End of time nebo Halo.

 

Na řadě je tedy album a potom tour Mrs. Carter Show, kterou odstartuje 15. dubna v Bělehradě. Poté bude pokračovat do Záhřebu, Bratislavy (19. dubna), Amsterdamu. V Londýně odehraje čtyři koncerty! V Mnichově se ukáže 22. května a ve Varšavě 25. května.

 

A proč zrovna Mrs. Carter Show? Beyoncé se po sňatku s raperem Jay-Z jmenuje paní Carter. Vzali se v dubnu 2008 a mají spolu roční holčičku Blue Ivy.

 

redakce / 05.02.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag