reklama
cz / EN / esp

Britney Spears se stala nejvýdělečnější zpěvačkou roku. Bitch!

Za rok 2012 si tato současná porotkyně amerického X Factoru vydělala 58 milionů dolarů.

reklama

Její kariéra se snad dostala do klidnějších vod než před lety. Přesně před rokem skončila své Femme Fatale tour v Porto Ricu, se kterým objela celkem 79 destinací po celém světě. Turné se stalo 11. nejziskovějším v celosvětovém žebříčku (za rok 2011) s hrubým příjmem 69 milionů dolarů. V letošním roce si Britney dala od koncertování pauzu, stala se porotkyní amerického X Factoru, který dnes končí. Výdělek? 15 milionů dolarů…

 

Vraťme se ale k její pěvecké kariéře. Její zpěv působil trochu ukňouraným způsobem. Celkem realisticky ho napodobila její předchůdkyně v porotě X Factoru Nicol Scherzinger v talk show Conana O ´Briana.

 

Že by se Britney chytla za nos a něco s tím zpěvem udělala? Asi ano, protože v novém songu rappera will.i.ama  Scream & Shout zní úplně jinak. Víc sexy, víc žensky. Tak doufejme, že se tento styl stane jejím trendem pro příští rok, kdy vydá své 8 album.

redakce / 19.12.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag