reklama
cz / EN / esp

Channing Tatum byl vyhlášen nejvíc sexy mužem planety!

Časopis People včera vyhlásil výsledky ankety o nej sexy muže planety.

reklama

Vítězem se stal americký herec Channing Tatum, jehož tělo jsme mohli obdivovat v nedávno uvedeném filmu Magic Mike, kde hrál striptéra (více o filmu najdete zde). Tento 32letý herec začal svoji hereckou kariéru po letech v modelingu filmem Coach Carter v roce 2005. Letos jsme ho například mohli vidět v romantickém filmu Navždy spolu (The Vow).

foto: Channing Tatum

Anketa o nejvíc sexy muže se udílí od roku 1985, do ankety se přihlašují pouze celebrity, většinou herci. Výjimku tvořil John F. Kennedy jr., který vyhrál v roce 1988. Ojedinělý byl i rok 1993, kdy byla udělena cena o nejvíc sexy pár, který tvořili Cindy Crawford a Richard Gere. Brad Pitt byl jediným, který vyhrál dvakrát – v roce 1995 a 2000. A jaká jména byste v žebříčku ještě našli? Kolega Channinga z filmu Magic Mike Matthew McConaughey vyhrál v roce 2005. Sean Connery cenu získal v roce 1989 jako nejstarší, bylo mu 59 let.

 

Tak co na něj říkáte? :)

 

foto: Channing Tatum

 

foto: Channing ve filmu Magic Mike

zdroj: People.com

redakce / 15.11.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag