reklama
cz / EN / esp

Lady Gaga láme rekordy!

Zpěvačka se svým šestým albem sbírá jeden úspěch za druhým. V čem porazila Lanu Del Rey a Miley Cyrus?

reklama

Šesté album zpěvačky Lady Gaga, Chromatica, vyšlo 29. května. Návrat k tanečnímu parketu je konečně tady. Po jazzovém „Cheek to Cheek“ (2014) a countryové „Joanne“ (2016) se zase můžeme těšit z nefalšovaného a čistého popu. Celkem 13 songů, 3 intra a spousta zajímavých spoluprací.

A právě díky duelu s Arianou Grande zpěvačka zabodovala. Song „Rain On Me“ 24 hodin po svém uvedení na YouTube dosáhl neuvěřitelných 21,8 milionů přehrání. Tím se stal nejúspěšnějším v kategorii ženských songů, na kterých spolupracuje víc zpěvaček. Z trůnu tak sesadil kolaboraci Ariany Grande, Miley Cyrus a Lanny Del Rey na hitu „Don ´t Call Me Angel“.

 

Na novince uslyšíte mimo jiné i matadora rock a pop music, sira Eltona Johna. Nebo korejskou girl band Blackpink.

Mezi kritiky album získalo vysoké hodnocení. Průměrně se dostává na 80% a jeden z kritiků ho označil za“ letní útěk té nejvyšší kvality“, jiný jako "čistou radost". Další kritici vyzdvihují album jako jedno z nejvíc osobních, které Gaga nahrála. Ano, třináct songů z alba Chromatica vás provede spolehlivě letošním létem v příjemném tanečním rytmu.

 

Vydání alba zpěvačka odložila kvůli koronaviru, původní termín byl 10. duben. Podobně dopadlo i turné k šestému albu. Zatím jsou oznámeny jen 2 červencové koncerty v Evropě (Paříž a Londýn) a čtyři v srpnu v Severní Americe (Boston, Toronto, Chicago a New Jersey). Rozhodně to ale nebude všechno, tohle album si zaslouží pořádnou šňůru!

redakce, Foto: facebook, youtube / 03.06.2020
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag