reklama
cz / EN / esp

Ne, to není taneční remix! Céline Dion a její nový hit.

Kanadská zpěvačka vydala nové album. Poslechněte si singl Flying On My Own.

reklama

Po tříleté pauze se na hudebním trhu objevila novinka od Céline Dion (51). Kanadská zpěvačka, která v květnu příštího roku vystoupí v Praze, vydala 15. listopadu novinku s titulem Courage. Kromě klasických balad, kterými se Céline proslavila, nás na první poslech upoutala hned první skladba. Chytlavý song „Flying On My Own“ vyšel v červnu jako titulní singl a dostal se na trh záhy poté, co zpěvačka ukončila své šestnáctileté působení v Las Vegas. Během pár týdnů se song dostal na 7. příčku v žebříčku tanečních hitů „US club dance songs“.

 

Na albu se mimo jiné podíleli Sia, David Guetta (song „Lying Down“) nebo Sam Smith (song "For the Lover That I Lost"). Ve skladbě „Courage“ Céline zpívá „Cause it is not easy when you are not with me“ a je zřejmé, že tím vzdává hold svému manželovi, který zemřel v lednu 2016.

 

 

Céline se svou novinkou vyrazila v září na světové tour. S tímto, v pořadí již čtrnáctém, turné zpěvačka navštíví nejdřív města v Kanadě a ve Spojených Státech. V květnu příštího roku se přesune do Prahy, kde zahájí evropskou část své koncertní šňůry. Vstupenky na pražský koncert jsou již vyprodány. Pokud vstupenky nemáte, můžete zkusit štěstí v okolních zemích.  Céline bude vystupovat v Berlíně, Mnichově, Vídni, Krakově nebo Budapešti.

redakce, foto facebook a youtube / 20.11.2019
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag