reklama
cz / EN / esp

Rami Malek: představitel Freddieho Mercuryho

Jak moc je Rami podobný slavnému zpěvákovi? Podívejte se.

reklama

Rami Malek (12. 5. 1981) je americký herec egyptského původu. Objevil se ve filmech „Noc v muzeu“ nebo v poslední části Twilight ságy. Nyní ho můžete vidět ve filmu o kapele Queen.

 

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.(text CinemArt) zdroj: https://www.csfd.cz/film/300902-bohemian-rhapsody/prehled/

 

Film měl premiéru 1. 11., zatím získal jak na ČSFD (93% z 976 tipů), tak i na iMDB (8,4 z 16.000 hlasů) vynikající hodnocení.

redakce, foto facebook, youtube / 02.11.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Renne 09.12.2018
Nádherný film plný emocí. Doporučuji shlédnout.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag