reklama
cz / EN / esp

P!NK vyrazí na evropské turné

Kam to budete mít nejblíž?

reklama

Zpěvačka P!NK (39) pojede propagovat své poslední album „Beautiful Trauma“ i do Evropy. Má za sebou již jednu část tour z letošního roku, kdy navštívila Spojené státy, Kanadu, Austrálii a Nový Zéland. Od března příštího roku její turné pokračuje opět ve Spojených státech a v červnu se přesune do Evropy.

 

Praha zatím není v seznamu koncertních míst, ale P!NK bude vystupovat relativně blízko. Tak pokud Českou republiku vynechá, nevadí, můžete její akrobatické kousky sledovat například v Amsterdamu (16. června), Kolíně nad Rýnem (5. - 6. července), Berlíně (14. července), Varšavě (20. července), Vídni (24. července) nebo v Mnichově (26. – 27. července).

 

Album „Beautiful Trauma“ je zpěvaččino sedmé album, které vyšlo loni v říjnu. Deska se stala třetí nejprodávanější roku 2017 s 1,7 milionem prodaných kopií. Ústředním singlem je hit „What About Us“, druhým „Beautiful Trauma“, třetím „Whatever You Want“ a zatím posledním „Secrets“.

 

redakce, foto facebook, youtube / 25.10.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag