reklama
cz / EN / esp

Do Prahy se vrací zpěvačka LP!

Američanka vystoupí ve Foru Karlín. Kolik stojí vstupenky?

reklama

Zpěvačka známá svými baladickými songy se představila českému publiku loni na festivalu Colours Of Ostrava. V Praze jste ji mohli vidět před rokem ve vyprodaném klubu Roxy a do hlavního města se letos opět vrací.  

 

 

LP, vlastním jménem Laura Pergolizzi, je v českých krajích hodně známá nejen díky svým hitům, ale i díky textům. Laura coby skladatelka napsala hity pro Rihannu, Cher a nebo Ritu Oru. Úspěch Rihannina songu „Cheers“ dokazuje, že Laura vlastní titul popového hitmakera. Přesto v její vlastní tvorbě žádný pop nenalezneme. Laura se převážně pohybuje ve folkové (skoro až indie folkové) sféře. 

 

Ve Spojených Státech se příznivcům folku dostala pod kůži v roce 2012, kdy vydala EP „Into the Wild: Live at EastWest Studios“. Domácké (myslím americké) publikum si LP následně získala albem „Forever for Now“ (2014). V létě roku 2016 představila nové EP, „Death Valley“. Na podzim LP své mini album podpořila vydáním písně „Lost On You“, která se stala obrovským hitem. Píseň se záhy dočkala surealistického videoklipu.

 

 

Lauta se do Prahy podívá 8. července, vystoupí ve Foru Karlín. Vstupenky ještě seženete, ale s nákupen neotálejte. Zbývá jich pár desítek kusů za cenu od 1.700 Kč.

redakce, foto facebook, instagram, youtube / 30.03.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag