reklama
cz / EN / esp

Robyn is back!

Švédská zpěvačka oznámila, že letos vydá nové album. Jak se fanoušci o novince dozvěděli?

reklama

Švédská zpěvačka Robyn, vlastním jménem Robin Miriam Carlsson (*12. června 1979) se proslavila nejdříve svým singlem „Show Me Love“ (1997). Po několika ne příliš úspěšných letech se rozhodla jít vlastní cestou a hudbu si vydávat sama. Založila label Konichiwa Records a úspěchy na sebe dlouho nenechaly čekat.

 

Singl „With Every Heartbeat“ (2007) z alba „Robyn“, se dostal na první místo britské singlové hitparády. Poté následovala alba Body Talk Pt.1, Body Talk Pt. 2 a Body Talk Pt. 3. To ale bylo v roce 2010. Od té doby Robyn spolupracovala ještě se švédskými Röyksopp (2014) na mini albu „Do It Again“. S nimi taky absolvovala tour.

 

A jak to vypadá s novým albem? Informaci zpěvačka jakoby mimoděk zmínila v odpovědi na svém twitterovém účtu. Na otázku fanouška, kdo rozhoduje o vydání jejího nového alba, řekla: „Já. Někdy během letošního roku, zlato.“

 

 

A pokud jste se na začátku druhé dekády tohoto století do švédské senzace zamilovali jako my, tak vám nezbývá než doufat, že to klapne a že po dlouhých 8 letech si zase s Robyn zazpíváme.

redakce, foto facebook, instagram, youtube / 27.02.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag