reklama
cz / EN / esp

Jak to bylo se 3. dílem filmu Sex ve městě?

Kim Cattrall ukončila všechny spekulace. Co vzkázala své herecké kolegyni Sarah Jessice Parker?

reklama

Seriál Sex ve městě a dvě filmová pokračování na přelomu tisíciletí zasáhly na celém světě velkou část ženské i gay populace. Nejen díky vtipům, ale hlavně díky postavám, které hrály Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis a Cynthia Nixon, se diváci k seriálu vrací a nejedna televizní stanice jej stále opakuje. Pohoda, která mezi čtyřmi kamarádkami na scéně panovala, ale byla jen hraná. Alespoň od 6. série, jak nedávno vyšlo najevo.


foto: havní hrdinky jako nejlepší kamarádky

Co se mezi hrdinkami stalo? Podle posledních informací se Sarah Jessice Parker, představitelce hlavní role Carrie, přestala líbit vzrůstající popularita Kim Cattrall alias sexy Samanthy. Ta díky své roli měla prý více fanoušků než hlavní hvězda. Navíc je Kim lepší herečka, která v době natáčení seriálu měla za sebou velké filmové role. Všechno vyvrcholilo při natáčení poslední série, kdy Sarah pronajala dům v Atlantic City a pozvala do něj jenom Kristen a Cynthii.

 

Proto se Kim zdráhala s přijetím nabídky natáčet celovečerní film. Přece jenom peníze rozhodly a v květnu roku 2008 měl premiéru film Sex ve městě. Protože komerční úspěch byl i přes recenze kritiků velký, za dva roky přišel do kin další film. Třetí film, o kterém se mluvilo od roku 2016, se natáčet nebude. Loni v září Kim Cattrall natáčení odmítla.

foto: vzkaz pro SJP na instagramu Kim Cattrall

Osobní antipatie vyšly najevo v souvislosti s tragickou smrtí bratra herečky Kim Cattrall, kterou na sociálních sítích okomentovala Sarah Jessica.  Po tomto vyjádření soustrasti zveřejnila Kim na svém instagramovém profilu text: „I don´t need your love or support at this tragic time @sarahjessicaparker „. Fotku okomentovala mimo jiné tím, že SJP není její rodinou, ani její přítelkyní. O nevraživosti mezi oběma herečkami se mluvilo dlouho. Samotná Sarah Jessica však jakékoli spory odmítá…

redakce, foto facebook, instagram, youtube / 21.02.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag