reklama
cz / EN / esp

Tanečník a herec Marek Lhotský jen v plavkách

Takhle ho v muzikálech neuvidíte! Sexy foto uvnitř!

reklama

Zavržený králův bratr z aktuálního muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou se svlékl do plavek! Herec, tanečník a také fitness trenér Marek Lhotský (22) se stal tváří nové kolekce plavek a sportovního oblečení přední evropské značky DMXgear.

 

Při focení v Aquapalace v pražských Čestlicích Marek odhalil své svalnaté tělo, které v muzikálech paradoxně moc neukazuje. „Aktuálně v Muži se železnou maskou mám jen rozhalenku,“ upřesnil s potutelným úsměvem mimo jiné úspěšný fitness trenér, který je v posilovně jako doma. „Cvičím denně a snažím se o sebe pečovat,“ dodal dvaadvacetiletý sympaťák.

 

„Jako model jsem už byl, ale focení prádla a plavek je pro mne premiéra. Ale nebral jsem to jako práci. Byla to zábava,“ pousmál se Lhotský. A je vlastně tenhle fešák vůbec zadaný? „Soukromí si chráním, takže tohle nechávám bez odpovědi,“ dodal.

 

 

 

 

Luboš Procházka, foto Petr Šesták / 18.12.2017
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag