reklama
cz / EN / esp

Kim Cattrall: už před rokem jsem "Sexu ve městě 3" řekla ne.

Herečka tak vyvrátila spekulace, že natáčení 3. dílu nebude kvůli jejím rozmarům. Podívejte se na rozhovor.

reklama

Fenomén 90. let a začátku tisíciletí zasáhl gay komunitu nevídanou silou. Příběhy mladé Newyorčanky a jejích kamarádek jste mohli sledovat v letech 1998 – 2004 celkem v šesti sezónách a 94 dílech. Sarah Jessica Parker získala za roli Carrie Bradshaw i Zlatý Globus, seriál samotný 7 cen Emmy.

 

O dvou filmových pokračováních jsme psali minule v souvislosti s možným natáčením 3. dílu. Spekulace ale teď utnula herečka SJ Parker. V pořadu Extra prozradila, že je s přípravami konec, že se film dělat nebude. „Jsem zklamaná. Měli jsme krásný, vtipný, srdcervoucí, veselý a velmi uvěřitelný  scénář a příběh.“

 

Prý za koncem stojí herečka Kim Cattrall, která po producentech požadovala, aby podpořili i její další projekty. To ale „Samantha“ na svém twitterovém účtu odmítla s tím, že jediný požadavek, který měla, byl ten, že nechce točit 3. film. V rozhovoru pro ITV celou situaci popsala takto:

 

 

Každopádně podle kvality prvního i druhého filmového zpracování buďme rádi, že na trojku nakonec nedošlo.

redakce, ITV, foto facebook / 24.10.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag