reklama
cz / EN / esp

Nejkrásnější prdelka na světě je slovenského původu!

Pochybuje snad někdo o tom, že Francois Sagat má opravdu nejkrásnější prdelku na světě? Ale co o něm víte víc? Čtěte v našem článku.

reklama

Francois Sagat se narodil 5. června 1979 ve Francii, rodiče byli však slovenského původu. Krásní kluci mají prostě vždy původ ve středu Evropy. (Jen tu nevydrží dlouho.) Od malička byl přitahován módou a rád kreslil. Jako 18-ti letý se přestěhoval do Paříže, kde módu dva roky studoval a v tomto oboru také pracoval. Ve svých 23-ti letech znal lidi jako Karl Lagerfeld nebo Mario Testino. Pracoval a dodnes pracuje jako fotomodel. 

Kariéru ve filmech pro dospělé začal ve svých 25-ti letech u firmy Citébeur, jako první film natočil snímek Azzedine. Po úspěchu ve Francii vycestoval do USA, kde natočil první úspěšnou scénu pro Raging Stallion Studios, ve filmu Arabesque. V roce 2007 dostává exlusivní smlouvu u Titan Media. Po krátké pauze se v roce 2008 vrací a vystupuje ve snímku Full Access ve scéně s Matthew Rushem. V roce 2011 pak oznamuje, že by se k natáčení rád vrátil, ovšem také jako režisér. Sám účinkoval ve více než 50 filmech pro dospělé. V roce 2007 vyhrál v soutěži GAYVN Awards v kategorii nelepší herec. 

Francois hrál také ve filmu Saw VI či L.A. Zombie. Posledně jmenovaný byl představen na několika filmových festivalech, např. ve Švýcarsku (Locarno International Film Festival), v Austrálii (Melbourne International Film Festival) a v neposlední řadě také v Česku na Febiofestu v sekci Jiný břeh. Film napovídá už svým názvem o ději, je rozhodně pro odvážné povahy. 


Charakteristickým znakem, pokud nepočítáme onu nejkrásnější prdelku na světě, Francoise je jeho tetování na hlavě ve tvaru skalpu. Rozhodně dobrý nápad před začínající pleší. Svou vášeň o módu vlastně nikdy neopustil. Jako fotomodel působí dodnes a předváděl např. první kolekci německého návrháře Bernharda Willhelma na Paris Fashion Week. Rád také maluje, což dokázal při návrhu kostýmů do filmu Incubus II.  

V roce 2009 pak pro Francouzský institut na podporu zdraví a prevenci AIDS natočil názorné video jak si nasadit kondom. Video PRO DOSPĚLÉ je ke shlédnutí zde

zdroj: http://francoissagat.com, wikipedia
redakce / 04.10.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Martas 19.08.2018
Krasny chlap
Meeee 17.10.2012
FUUUU toho chci :P :)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag