reklama
cz / EN / esp

John Travolta navštěvuje gay sauny? Pouze pomluvy, řekl soud...

Americká filmová hvězda vyhrála další soudní spor, ve kterém mu jde o ochranu soukromí.

reklama

Již v květnu tohoto roku soud zamítl dvě žaloby o ublížení na zdraví, které podali dva maséři. Nyní soud v Los Angeles opět zamítnul další žalobu, kterou podal spisovatel Robert Randolph. Ten je autorem knihy You’ll Never Spa in This Town Again o tajných gay saunách určených pro hollywoodské hvězdy, kam měl chodit i John Travolta (narozen 18. února 1954).

 

Právník Johna Travolty na tuto knihu reagoval dopisem, ve kterém vše vyvrátil a vyjádřil pochybnosti o psychickém zdraví spisovatele. Ale soudce tento dopis shledal jako výraz svobody slova a proto žalobu zamítnul. Zároveň soudce Roberta Randolpha označil za bulvárního pisálka.

 

Nutno podotknout, že dohady o Travoltově homosexualitě se začaly objevovat už v 90. letech, pokračovaly i ve spojitosti s jeho působením v scientologické církvi a nyní se začínají objevovat další a další maséři, kteří popisují své zážitky s filmovou star.

redakce / 30.09.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag