reklama
cz / EN / esp

Třetí singl z chystaného alba Katy Perry jako club hit!

Jak zní „Swish, Swish“ od Katy naživo?

reklama

Katy Perry (32) od začátku letošního roku vydala již 3. singl ke svému novému albu. Po pohádkovém „Chained To The Rhythm“ (10. února) a ne příliš kritiky chváleném „Bon Appétit“(28. dubna) přišel na řadu v pátek 19. května „Swish, Swish“.  Na songu se podílel kromě Katy i Duke Dumont, vokály přidala Nicki Minaj. V songu zazní i sample z hitu od Fatboy Slima  "Star 69".

 

Jak si s písní poradila naživo, ukázala v TV show "Saturday Night Live".

 

V pořadí 5. album americké zpěvačky s názvem „Witness“ vychází 9. června. Má obsahovat 15 songů, které zpěvačka vybrala ze svých 40 tipů. Podle ní bude album „zábavné a taneční“. Autorsky se na něm podílela kromě Dumonta například i zpěvačka Sia.

foto: Katy Perry vyrazí v září na tour


Na podporu nového alba se Katy Perry chystá vyrazit na turné. Zatím oznámila první část po Severní Americe, která začíná 7. září ve městě Columbus a končí 5. února 2018 ve Vancouveru. Snad přijede i do Prahy… :)

redakce, foto facebook / 23.05.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag