reklama
cz / EN / esp

Pink: nejde o svatbu gayů, jde jen o svatbu!

Americká pop star v dnešním rozhovoru pro Gaydar Radio mluvila o tom, že se těší na dobu, kdy nebude důležitá sexuální orientace

reklama

V dnešní show na Gaydar Radiu se Pink svěřila s názorem, že se těší na den, kdy se přestane mluvit o tom, jestli jste gay nebo hetero. „Není to svatba gayů, je to jen svatba, není to manželství gayů, je to jen manželství“, řekla. Pink se vyjádřila i k rozdílům kvůli barvě pleti: „není to černoch nebo běloška, ale muž a žena nebo člověk.“

 

Zároveň se podivila nad některými umělci, kteří jsou gay, ale v jejich tvorbě se to neodráží. „Nechci soudit, každý dělá věci podle svého, ale myslím si, že je důležité reprezentovat všechny, a pokud mám reprezentovat gaye v mých videí, tak to udělám!“ A důkazem toho je i klip k songu Raise your glass.

 

Pink (narozená 8. září 1979 v Pensylvánii) prožívá opravdu dobré časy. Včera vydala svoje šesté album s názvem The truth about love, zároveň oznámila i první místa, kam se vydá se stejnojmennou tour. Zatím se jedná o Spojené státy a Kanadu, ale Pink prohlásila, že navštíví i Evropu a Asii. Tak doufejme, že ji uvidíme i v Praze.

Update: A v Praze ji uvidíme. Pink oznámila data i pro evropskou část tour a 10. května 2013 se v O2 Areně dozvíme "Pravdu o lásce".

redakce / 19.09.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag