reklama
cz / EN / esp

Madonna v Carpool Karaoke s Jamesem Cordenem: provokativní i zábavná

Sen všech motherfuckers se splnil! Královna popu Madonna (58) přijala výzvu Jamese Cordena (38) a zapěla si v autě.

reklama

Late Late Show with James Corden je v Británii nejpopulárnější noční talkshow nového tisíciletí. Pořadem provází známý komik a zpěvák James Corden. Součástí Cordenova programu bývá také segment Carpool Karaoke. James, jako šofér, jezdí po městě se slavnými hvězdami (nejen) pop music. Zatímco James dováží celebrity na místo určení, zpívá s nimi jejich největší hity a povídají si. Mezi pasažéry, kteří jeli s Jamesem Cordenem, můžeme řadit třeba Nicka Jonase, Justina Biebera, Lady Gaga nebo první dámu Michelle Obama. V díle, odvysílaném 7. 12. 2016, se pasažérkou známého Cordenova auta stala Madonna.

 

Svou úvodní jízdu po New York City oba zahájili největším gay songem Madonny všech dob – Vogue. Madonna je známou provokatérkou a ani u Jamese Cordena se nevyhnula kontroverzi. U Bitch, I’m Madonna twerkovala, při Express Yourself vystrčila prostředníček na předjíždějícího cyklistu a z okna spolujezdce se cele vyklonila při Music.  Jen málo z těch největších hitů Královny popu, které v Carpool Karaaoke zazněli. Madonna také Cordenovi prozradila, jak to funguje u ní doma mezi dětmi. Také řekla, že stále čeká na tu pravou lásku a odhalila, jak to vlastně bylo mezi ní a Michaelem Jacksonem. Jamesovi se též svěřila s láskou k muzikálům, přičemž zazpívala píseň z její ikonické filmové role – z Evity. Nabízí se však jedna otázka. Proč Madonna přijala výzvu od Jamese Cordena zrovna teď?

 

Už v průběhu léta se začalo proslýchat, že část Cordenovi noční show, Carpool Karaoke, bude nejspíš zrušena. Nebo v horším případě připadne moderování v autě někomu jinému. Je tedy dost možné, že Madonna měla být jedním z posledních speciálních hostů. A nebo bude Carpool Karaoke pokračovat dál a Madonna přijala nabídku za účelem propagace. Již 9. prosince totiž televizní stanice Showtime odvysílá záznam Madonnina turné k albu Rebel Heart. Třetí možností může být fakt, že je Madonna předčasným vánočním dárkem pro příznivce Cordenovi show.

Ale už dost řečí a užijte si Carpool Karaoke.

 

Tomáš Masař, foto youtube.com, facebook.com / 08.12.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag