reklama
cz / EN / esp

Lady Gaga to dokázala! Vystoupí před sto miliónem lidí!

Letos na Super Bowlu zazpívala hymnu, příští rok má celou show pro sebe. Podívejte se na její nej klipy a tipněte, se kterým songem se předvede.

reklama

Americký fotbal patří k nejpopulárnějším sportům v USA. Finále v tomto sportu, tzv. super bowl, se pravidelně stává jedním z nejsledovanějších pořadů v daném roce. Pauzu mezi oběma poločasy vyplňuje krátký koncert označovaný jako „halftime show“. Začátky poločasové show se datují na konec 60. let minulého století, velkou produkci zažili až v 90. letech, kdy v roce 1993 vystoupil jako hlavní hvězda Michael Jackson. Mezi další umělce, kteří na této show vystupovali, patří U2, Sting, Rolling Stones, Madonna, Beyoncé, Katy Perry, letos například Coldplay.

 

V únoru roku 2017 se této pocty dočká Lady Gaga. Opravdu se jedná o poctu, protože se vybraný umělec představí před stem miliónů obyvatel. Letošní halftime show vidělo dokonce 115 miliónů lidí! A takovou reklamu si jen tak nezaplatíte. A Lady Gaga se to bude náramně hodit. Klasický třicetisekundový reklamní break totiž přijde společnosti až na 4 miliony dolarů. A Lady Gaga bude mít asi 15 minut.

 

Právě na konci října vydává zpěvačka, držitelka Zlatého Globu své další, v pořadí již páté, album „Joanne“. Z alba vydala první singl „Perfect Illusion“, který, troufáme si tvrdit, že na 100%, zazní v halftime show. Bylo by taky zajímavé vidět Lady Gaga s Beyoncé zpívat song „Telephone“.

 

A co takové hity jako „Bad Romance“, „Born This Way“ nebo ze začátku zpěvaččiny kariéry „Paparazzi“ nebo „Poker Face“? No už se těšíme na 5. únor 2017.

 

 

redakce, foto facebook.com / 05.10.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag