reklama
cz / EN / esp

Svaly z olympiády v reklamě, mňam!

Olympiáda sice skončila, i tak ale můžeme “okukovat” sportovce a jejich tělíčka. Ti úspěšnější totiž využili své slávy a nechávají se fotit do reklam. Pojďme se podívat, kteří to jsou a jak jim to sluší!

reklama

Michaelovi Phelpsovi to v bazénu, resp. před ním vždy ohromě sluší, aby ne, něco už naplaval. Ve vaně mu to ale sluší ještě o trochu více. Toho si je zřejmě vědoma firma Louis Vuitton, jejíž tašku si ležérně odložil vedle vany. Média spekulují, jestli už může nebo nemůže dělat reklamu (sportovci jsou v dny konání olympiády z reklam vyloučeni). Jedno je však jasné, kdyby tato reklama nevznikla, byla by to velká škoda! Mimochodem vlasy má pochopitelně bez lupů!

Skokan Robiie Grabarz, který vyhrál stříbrnou medaili ve skoku vysokém si zřejmě oblíbil sportovní značku Björn Borg. I nám se líbí a také se nám líbí jeho nohy, jen ta vlajka tam tak zavazí...

Usain Bolt běží Londýnem a po cestě si zakoupí a převlékne dres, jelikož ho předběhne i startovací rozhodčí, v galerii jsme vybrali poněkud atraktivnější fotografie.  

Na co bude dělat reklamu Jared Connaughton sice ještě nevíme, ale rozhodně bychom ho rádi viděli v nějaké na spodní prádlo. Třeba u značky Andrew Christian, která už během olympijských her vyzvídala po svých fanoušcích, kterého sportovce by chtěli vidět v některé z nových kampaní. 

Na své si přijdou jisto jistě i čeští sportovci, navíc jsou opravdoví fešáci! Myslíte, že Jaroslav Kulhavý bude dělat reklamu na nějakou kloubní výživu?

foto: Jaroslav Kulhavý
redakce / 24.08.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag