reklama
cz / EN / esp

Britská kapela Years & Years předvedla nadprůměrnou show

Držitelé ceny Sound of 2015 mají charismatického zpěváka, ale zvukaři svou práci nezvládli.

reklama

Britská kapela Years & Years měla svoji českou premiéru v sobotu 12. března v hale Forum Karlín. Původně naplánovaný prostor Lucerna Music Baru musel být pro velký zájem vyměněn za modernější halu v Karlíně, kterou fanoušci zaplnili do tří čtvrtin.

 

Zpěvák Olly Alexander s kapelou se na podiu objevil o půl desáté a během 75 minut odzpíval hitovky z debutového alba „Communion“, navíc přidal cover „Toxic“ od Britney nebo mash up od Katy Perry (Dark Horse) a Drakea (Hotline Bling). Během celého svého vystoupení působil Olly velmi uvolněným dojmem, evidentně si premiéru před českým publikem užíval, sem tam kvůli úsměvu/smíchu přestal i zpívat. Díky doprovodným zpěvačkám si to zpěvák ale mohl dovolit, ty ho většinou podržely. A to byl jediný kámen úrazu vystoupení Years & Years v Praze.

 

 

Zpěvák totiž často nebyl slyšet, jeho hlas se ztrácel, doprovodné vokalistky byly slyšet mnohdy lépe než on. Celkový dojem vystoupení tak hodně utrpěl. Tento názor jsme slyšeli z mnoha úst a je to škoda, protože jinak se publikum bavilo velmi dobře. Fanoušky má kapela za své krátké působení věrné, ti dokázali odzpívat celé jejich songy, což se mnoha větším hvězdám nestává. Frontman kapely umí s publikem navázat kontakt, třeba na závěr celé show si u songu „King“ nasadil papírovou korunu, kterou dostal od fanynky. Příště jenom lépe vyladit zvuk a z koncertu budeme odcházet naprosto spokojení.

redakce, foto Fresh Gay Magazine / 16.03.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag