reklama
cz / EN / esp

Kylie Minogue: tři dekády v hudební branži - 2. díl


Od Řeči těla k Vánocům a EDM zvuku. Kylie Minogue letos slaví 30 let v hudební branži a vydá album u BMG Music. Pojďme si připomenout alba, která Kylie nahrála po svém comebacku na taneční parkety.

více zde
26.02.2017

GAY ICONS: Gloria Gaynor – I Will Survive

Gloria Gaynor (67), kdysi legenda disko hudby, dnes už dávno zapomenuta. Pro LGBT komunitu patří pořád mezi oblíbené zpěvačky. Vždyť její hit I Will Survive dodnes zní ve všech gay klubech a gay filmech.

více zde
17.02.2017

FRESH CHLAP: Ewan McGregor

Za pár dnů vstupuje do kin pokračování kultovního britského filmu Trainspotting. Opět se v roli Marka Rentona představí Ewan McGregor (45), který se objevil v několika gay filmech. Podívejte se na ukázky.

více zde
10.02.2017

Lady Gaga předvedla dokonalou show

Podívejte se na vystoupení během SuperBowlu. Kostým k ní však moc lichotivý nebyl…

více zde
06.02.2017

GAY ICONS: Miley Cyrus

Nazývat Miley Cyrus (24) gay ikonou je hodně nadsazené. Ale její aktivismus za práva LGBT komunity k získání titulu napomáhá… Odkud má Miley umělecké jméno? A je lesbičkou nebo ne?

více zde
02.02.2017

Kylie Minogue: tři dekády v hudební branži

Australská popová diva Kylie Minogue (48) letos slaví třicet let na hudební scéně a u té příležitosti plánuje vydat již čtrnácté album. Podle posledních zdrojů by mělo jít o album s velmi „temným“ zvukem a „osobnějšími“ texty.

více zde
31.01.2017

GAY ICONS: Olivia Newton-John – napomádovaná holka z Xanadu

Osud Olivii Newton-John (68) přál nejvíce na konci 70. a začátku 80. let. Právě toto období udělalo z Australanky hvězdu muzikálů a gay ikonu. Jaká role je Oliviinou nejslavnější? S jakou nemocí se musela potýkat? A proč se necítí být gay ikonou?

více zde
26.01.2017

GAY ICONS: Cyndi Lauper – Dívka se skutečnými barvami, co se chce jen bavit

Cyndi Lauper (63) je nejvýraznější podporovatelkou práv LGBT osob mezi ostatními zpěvačkami své generace. Který hit Cyndi patří mezi klenot gay music? Proč byly s Madonnou rivalky?

více zde
19.01.2017
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag