reklama
cz / EN / esp

Do Maroka opravdu ne! Za líbání tam hrozí až 3 roky vězení

Dva Maročani zveřejnili video, kde se líbají. Můžou jít do vězení.

reklama

Marocké zákony přísně trestají jakýkoli náznak sexuálního chování mezi příslušníky stejného pohlaví. Již několikrát jsme vás informovali o případech osob, které kvůli tomu skončily v marockém vězení.

 

Například v květnu byli odsouzeni tři muži, kteří spolu měli pohlavní styk. Dostali 3 roky natvrdo. Nebo britský turista, který byl zadržen poté, co byly v jeho telefonu nalezeny fotografie s jeho marockým známým. Nakonec byl po dvaceti dnech ve vězení propuštěn.

 

Nyní marocké soudnictví opět řeší případ homosexuálního chování. Dva studenti neměli lepší nápad, než se natočit, jak se líbají a video zveřejnit na sociální síti. Po zveřejnění se věci daly rychle do pohybu a oba mladíci skončili ve vazbě, i když na záběrech byly vidět pouze siluety. Pokud budou odsouzeni, můžou dostat až 3 roky vězení nebo finanční pokutu.

 

Doufejme, že toto "provinění" zůstane nepotrestáno. Jak řekl marocký ministr zahraničí, vztah mezi dvěma muži patří k osobním svobodám, pokud je vykonáván v soukromí. Je otázkou, jak toto prohlášení zváží marocký soud.

redakce / 13.01.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag