reklama
cz / EN / esp

Minuta ticha za oběti teroru

Na památku obětem útoku v Paříži vzdají hold londýnské kluby i jejich návštěvníci. Připojme se.

reklama

V pátek 13. listopadu se lidé v Paříži stali obětmi teroristických útoků. Celkem šest různých míst zažilo hrůzu, ke které se později přihlásili příslušníci Islámského státu. Ti zavraždili 128 lidí na koncertu, v ulicích nebo v restauracích, dalších 100 je ve velmi vážném stavu v nemocnicích.

 

Po celém světě se lidé připojili k vyjadřování solidarity s lidmi z Paříže. K těmto projevům se připojili i britské gay kluby a bary. Majitel klubu G-A-Y Jeremy Joseph prohlásil, že minutou ticha uctí památku obětí a vyjádří podporu pozůstalým.

 

Vyjádřit podporu všem dotčeným můžete i u francouzské ambasády v Praze na Velkopřerovském náměstí. Do modro-bílo-červených barev byla nasvícena i Petřínská rozhledna, stejně jako jiné slavné budovy v dalších zemí po celém světě. Naopak Eiffelova věž zhasla...

redakce / 14.11.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag