reklama
cz / EN / esp

Novým Mr. Gay Europe se stal favorizovaný Španěl

Sedmý ročník Mr. Gay Europe se konal v Římě a včera byl vyhlášen jeho vítěz, Španěl Miguel Ortiz. Pro Španělsko je to již 3. titul.

reklama

Po celou dobu soutěže byl Španěl velkým favoritem a svoje příznivce nezklamal. Dokázal si podmanit nejen ostatní soutěžící, ale hlavně porotu. Tento 19letý mladík vyhrál nejen díky svému vzhledu, ale i díky tomu, že ukázal, že bude plnohodnotným nositelem titulu Mr. Gay Europe. Mezi jeho největší konkurenty patřili zástupci Malty a Itálie (2. a 3. místo).

foto: Steve Grech, Malta a Nicholas Menna, Itálie

Soutěž sestávala z 11-ti disciplín, například z rozhovoru s porotou, psaného testu, promenády v plavkách a ukázkového foto testu. Vítězi jednotlivých disciplín:

Nejlepší rozhovor: Janne Tiilikainen, Finsko
Nejlepší plavky: Nicholas Menna, Itálie
Nejlepší test: Tomáš Frýda, Česká republika
Nejlepší sportovec: Nicholas Menna, Itálie
Online vítěz: Miguel Ortiz, Španělsko
Mr. Sympatie: Argyrios Christakis, Řecko
Mr. Foto: Argyrios Christakis, Řecko
Mr. Talent: Kiri Spanos, Kypr

Loňský vítěz, Giulio Spatola (29), předal svoji korunu, ale u soutěže zůstane jako vice prezident. Tuto funkci mu nabídnul prezident soutěže Tore Aasheim a Guilio ji s radostí přijal. „Prožil jsem úžasný rok jako Mr. Gay Europe, a to, že mám možnost něco této organizaci vrátit, je pro mě velkou ctí. Těším se na spolupráci s novým Mr. Gay Europe.“

Našemu zástupci v soutěži, Tomášovi Frýdovi, gratulujeme k jeho vítězství v kategorii psaný test, a již brzy ho vyzpovídáme z jeho zážitků a dojmů z Říma.

redakce / 12.08.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag