reklama
cz / EN / esp

Prague Pride 2012 Business Forum 2.0 bude o rozmanitosti ve vedení

Tisková zpráva - ve čtvrtek 16. srpna proběhne již druhý ročník konference Business Forum s podtitulem „Diversity in Leadership“.

reklama

V rámci Prague Pride 2012 ji pořádá společnost IBM Česká republika a Hotel Hilton. Osobnosti z řad mezinárodních expertů, akademiků, neziskového sektoru i významných firem budou debatovat nad potřebou budovat a vést týmy, do nichž se zapojí každý - bez rozdílu. 

Diskutovat se bude o rozmanitosti ve vedení organizací, zejména jak vnímat rozmanitost jako konkurenční výhodu, o roli sociálních médií, jak využít rozmanitost k budování mostů ve společnosti a k posílení inovací a spolupráce. Tématem diskuse budou také atributy moderního lídra a jak tyto vlastnosti posílit mezi LGBT zaměstnanci. 

Přijďte si poslechnout inspirativní názory a zapojte se do živé diskuze nad každodenními problémy a starostmi každého z nás. Ve čtvrtek 16. srpna 2012 v Hotelu Hilton v Karlíně, od 15:30 do 18:30. Po skončení akce bude možné pokračovat už méně formálně a seznámit se s ostatními na terase sky baru a lounge Cloud9. 

Registrace na forum i na následující recepci je možná do čtvrtka 9. srpna na adrese: praguebusinessforum@gmail.com  

Více informací naleznete na stránkách  Prague Pride 2012 Business Fora 2.0   

Případní zájemci o prezentaci a aktivní příspěvky během konference se mohou hlásit do konce tohoto týdne u tiskového mluvčího a PR manažera IBM - Miroslava Hažera - na emailu miroslav_hazer@cz.ibm.com. 

redakce / 08.08.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag