reklama
cz / EN / esp

Ruští extremisté potrestáni za činy proti gayům

Členové skupiny „Occupy Pedophilia“ byli odsouzeni k odnětí svobody. Podívejte se, za co.

reklama

Na skupinu ruských extrémistů "Occupy Pedophilia", která se proslavila veřejně publikovanými útoky na gaye, taky došlo. Jejich specialitou bylo vydávání se za gaye na různých seznamkách a sociálních sítí. Jejich oběti se potom staly předmětem týrání. Některým oholili hlavy, jiné i sexuálně napadli. Prý kvůli tomu, aby chránili děti a mládež před pedofily.

foto: Maxim s jednou ze svých obětí

Soud vynesl rozsudky nad šesti členy skupiny, kterým bylo prokázáno mučení, ublížení na zdraví a hrozba smrtí. Ti dostali 6 let, mezi nimi i šéf skupiny Maxim Martsinkevich (viz hlavní foto), u zbylých třech ještě nebyla věc rozhodnuta.

 

Že by se přece jenom v Rusku blýskalo na lepší časy? To asi ne... Stále tu totiž platí zákony potírající "homosexuální projevy." Opět ve jménu ochrany dětí a mládeže.

 

Podívejte se na reportáž o této skupině.

 

redakce, foto www.lgbtqnation.com / 19.10.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Zekerijah 31.10.2015
Přesně takto vypadá prosazování náboženských ideologií v praxi a je jedno, jestli je to omezené křesťanství, nenávistný islám nebo rádoby reformovaný judaismus. Všechna abrahámovská náboženství jsou zločinem proti lidskosti. Je mi z vás na blití, drazí oligarchové, a přeji vašemu zrůdnému klerofašistickému režimu brzký konec a spravedlivou odplatu za duše těch nebohých umučených lidí.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag