reklama
cz / EN / esp

Muž pobodal účastníky gay pride v Jeruzalémě

Ortodoxní Žid, který byl nedávno propuštěn za stejný čin, zranil šest lidí. Uvnitř článku video.

reklama

Náboženský fanatik Yishai Schlissel zranil na gay pride v Jeruzalémě šest osob. Dva z nich jsou ve vážném stavu. Tento muž, který byl před třemi týdny propuštěn z vězení za spáchání stejného činu v roce 2005, vběhl mezi účastníky průvodu, začal křičet a bodat kolem sebe.

Upozorňujeme, že video obsahuje drastické záběry.


Podle očitých svědků lidé v průvodu z ničeho nic začali utíkat, zavládla panika, někteří se snažili ukrýt v okolních domech. Policie zasáhla velmi rychle, útočníka zpacifikovala, ale na zemi zůstalo ležet 6 osob, mezi nimi dva vážně zranění.

foto: policisté v civilu odváději nebezpečného maniaka

Pražská gay pride, která se koná 15. srpna, takový incident za 4 roky svého trvání nepamatuje. Naštěstí se pro 5. ročník plánují jen demonstrace, například v 11 hodin se na Václavském náměstí sejdou příznivci tzv. svatováclavské legie, kteří budou chtít „bránit pomník svatého Václava před devianty“.

redakce / 31.07.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag