reklama
cz / EN / esp

Do Prahy přijede ikona světového byznysu lord John Browne

Seznamte se s autorem knihy „The Glass Closet: Why Coming Out Is Good Business“

reklama

V rámci festivalu Prague Pride proběhne ve čtvrtek 13. srpna od 13.00 do 17.30 hodin již pátý ročník LGBT byznys akce Pride Business Forum, která se letos zaměří na téma, jak může diverzita pomoci firmám růst. Konference bude probíhat v hotelu Hilton Prague, Pobřežní 311/1, Praha 8.

 

Hlavním řečníkem bude lord John Browne, bývalý generální ředitel British Petroleum (BP) a autor knihy The Glass Closet: Why Coming Out Is Good Business, kterou zde také představí. Fórum bude moderovat prominentní moderátor z ekonomické redakce BBC Evan Davis.
 

 

Ojedinělá LGBT byznys konference v ČR

 
Letos bude během celého čtvrtečního odpoledne probíhat série panelových diskuzí moderovaná Evanem Davisem z ekonomické redakce BBC. Hlavním bodem programu bude rozhovor mezi lordem Johnem Browneem a Evanem Davisem o tom, proč je otevřená a inkluzivní firemní kultura směrem k LGBT zaměstnancům, dodavatelům a zákazníkům dobrá pro byznys. Ve spolupráci s evropskou Chartou diverzity v ČR se podařilo do programu zapojit i významné zástupce českého byznysu.
 
Další přednášky a diskuze budou zaměřeny například na způsoby, jak budovat otevřenou a inkluzivní firemní kulturu, jaká je úloha vedení firem ve vytváření rovných podmínek pro LGBT občany, jak vypadá aktuální situace v ČR a zahraničí na základě nedávných výzkumů a zazní rovněž autentické příběhy LGBT zaměstnanců a zaměstnankyň. Na závěr programu bude od 17:30 do 19:00 probíhat neformální networking, během kterého se účastníci – představitelé a představitelky světového byznysu, lokální manažeři a manažerky, LGBT profesionálové a profesionálky zejména z HR a marketingu – mohou blíže seznámit a diskutovat své zkušenosti.
 


Lord John Browne

Lord John Browne, předseda představenstva společnosti L1 Energy, první nezávislý předseda představenstva britské divize společnosti Huawei a bývalý generální ředitel koncernu BP. Dlouhodobě se angažuje v otázkách klimatických změn, lidských práv a transparentnosti podnikání.
 
Je autorem knih Beyond Business (Víc než byznys), Seven Elements That Changed the World (Sedm prvků, které změnily svět) a novinky The Glass Closet: Why Coming Out is Good Business. Kniha popisuje homofobii, která se v korporátním světě stále vyskytuje, a její dopady na firemní kulturu, výkonnost a produkci.


foto: John Browne

 
Evan Davis

Evan Davis působí od září 2014 jako moderátor pořadu stanice BBC2 Newsnight o otázkách současnosti. Je dobře znám jako moderátor pořadu Today rozhlasové stanice BBC Radio 4 a reality show BBC2 Dragons Den (Dračí doupě) z podnikatelského prostředí.

foto: Evan Davis

Vstupné na akci je zdarma, pouze je nutné se předem zaregistrovat on-line na www.pridebusinessforum.cz.

redakce / 06.08.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag