reklama
cz / EN / esp

Přípravy na Mr.Gay Europe vrcholí! Znáte soutěžící?!

Sedmý ročník soutěže Mr. Gay Europe je na spadnutí, očekává se účast až 10 000 lidí! Sledujeme za vás a přinášíme fotografie účastníků. Pro svého favorita můžete i hlasovat.

fotogalerie
reklama

Pořadatelé očekávají akci nevídaných rozměrů, sedmého ročníku soutěže se má zúčastnit až 10 000 lidí. Představí se celkem 21 krasavců z 21 zemí.  A co vy? Jedete do Říma soutěžit nebo se jen mrknout? Pokud máte namířeno jinam a přesto jste zvědaví, přinášíme vám první informace o soutěži, která se koná 11. srpna. Pojďme se podívat na soutěžící!

Španělsko je po dvou posledních vyhraných ročnících opět žhavým kandidátem na vítěznou pozici. 19letý Miguel Ortiz ze Sevilly říká, že pokud vyhraje, rád by bojoval za práva homosexuálů a také by rád dokázal, že i v tak mladém věku může být člověk zodpovědný a věrný svému případnému partnerovi. Na seznamu je ovšem dalších 20 zemí včetně České a Slovenské republiky. Českou republiku zastupuje Tomáš Frýda, loňský Gayman ČR, Slovenskou pak 21letý Martin Lhota. Za zmínku rozhodně stojí soutěžící z Kypru Kiri Spanos, jehož fotky máme též ve fotogalerii. Sledujte naše stránky, rozhovor s Tomášem vám přineseme brzy. Snad se dozvíme, proč mu byl titul odebrán...

Tomáš Frýda na Mr.Gay World 2011

foto: Tomáš Frýda na soutěži Mr. Gay World 2012

Soutěže se zúčastní, po dvouleté odmlce, opět Rakousko a spolu s ním následující země:  Bělorusko, Bulharsko, Kypr, ČR, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Irsko, Itálie, Malta, Severní Irsko, Norsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Turecko. Proslýchá se, že příští ročník by mohl proběhnout v Česku.

 

foto: Kiri Spanos, soutěžící z Kypru

Dle informací  pořadatelů soutěže by Mr Gay Europe neměl být jenom krásný,  porota bude také posuzovat vnitřní krásu, šarm a přirozenost.  Výherce se stane ambasadorem dobré vůle, měl by mít zájem o svět kolem sebe, disponovat určitou empatií a hrdostí, ale nebýt arogantní. Prostě zn. IDEÁL!

Pro svého favorita můžete hlasovat i na internetových stránkách Mr. Gay Europe a poslat ho tak přímo do semifinále. Můžete si vybrat více zástupců a svůj hlas jim dát maximálně jednou denně a to až do 11. srpna. Pro více informací navštivte přímo stránky zde.

O výherci soutěže vás budeme pochopitelně informovat.

redakce / 24.07.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag