reklama
cz / EN / esp

Tři gayové odsouzeni v Maroku

Za gay sex dostali 3 roky natvrdo.

reklama

V loňském roce jsme vás informovali o případu britského turisty, který byl v Maroku zadržen za homosexuální chování. Po velké vlně protestů byl on i jeho marocký přítel z vazby propuštěni. To je případ s tím lepším koncem.

 

FRESH TIP: Brit zadržen v Maroku za homosexuální chování

 

Takové štěstí však neměli dva Maročani, kteří byli zadrženi policií na základě udání přímo při aktu homosexuálního chování. To je v Maroku trestným činem a dotyční dostali maximálně možný trest, tedy 3 roky vězení. Při výpovědi označili i třetího muže, který byl taky zadržen a přiznal se, že měl gay sex. Toto se stalo ve městě Taourirt, sdělila Marocká asociace lidských práv ( AMDH).

 

Marocké právo trestá jakékoli sexuální chování mezi dvěma osobami stejného pohlaví, které označuje za sexuální deviaci.

 

Maroko, arabsky: المغرب, je stát na nejzazším severozápadě Afriky. Jeho sousedy jsou na východě Alžírsko, na jihu Západní Sahara a na severu dvě malé španělské exklávy Ceuta a Melilla. Hlavním městem Maroka je Rabat, tím největším je však Casablanca (přes 3 miliony obyvatel). zdroj Wikipedie

redakce, pinknews.co.uk / 27.05.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag