reklama
cz / EN / esp

Balil kluky na gay seznamce, ale hlasoval proti jejich právům

Americký republikánský politik byl odhalen na Grindru. Jak se hájil?

reklama

Americký republikán Randy Boehing je gay, který svou orientaci tajil. Jako politik však hlasoval proti zákonu, který by chránil práva pro gaye. Paradox, nemyslíte? Prý tak jednal v zájmu svých voličů.

 

Nebýt 21letého Dustina Smithe, nevyšla by pravda o sexuální orientaci politika najevo. Při chatování na Grindru dostal mladý kluk právě od Randyho Boehinga fotky a sexuální návrhy. Na fotkách ho poznal a poslal komentář na veřejné forum města Fargo: „Jak můžete diskriminovat někoho, koho chcete sbalit?“

 

Politik nejdřív popíral, že se jedná o jeho osobu, po předložení důkazů však potvrdil, že na fotkách je on. „To je to, co gayové dělají, ne? Takto se to dělá na Grindru. Je to gay chat. Tohle děláme, vyměňujeme si fotky“, dodal politik.

 

Své hlasování proti gay právům odůvodnil také tím, že ho zastrašoval jiný politik. A pokud by změnil své hlasování, ztratil by na důvěryhodnosti. Dále řekl, že je rád za svůj coming out a že ho zajímají i ženy.

 

Města Fargo se nachází v Severní Dakotě, žije v něm cca 100.000 lidí.

redakce, pinknews.co.uk / 29.04.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag