reklama
cz / EN / esp

Mladý chlapec spáchal sebevraždu kvůli šikaně

Ronin Shimizu byl jediným roztleskávačem na škole a za to si vysloužil kritiku spolužáků. Neunesl ji.

reklama

Studenti i učitelé v základní škole ve Folsom v Kalifornii mají nad čím přemýšlet. Jejich kamarád a žák Ronin Shimizu (12 let) spáchal ve středu 3. prosince sebevraždu. Detaily policie nesdělila.

 

Rodiče malého chlapce si ve škole několikrát stěžovali na to, že je jejich dítě šikanováno ostatními spolužáky. Nakonec se rozhodli, že budou chlapce vyučovat doma. Ale to již na běh tragických událostí nemělo vliv.

foto: Ronin jako roztleskávač

Ve čtvrtek večer se u domu sešla spousta lidí, zapalovali svíčky a diskutovali nad tím, proč se Ronin zabil. Přátele chlapce řekli, že Ronin, jako jediný roztleskávač ve škole, byl terčem posměšků ostatních, kteří se mu smáli, že je gay. Pravděpodobně se útoky stupňovali a i přes ujištění zástupců základní školy pokračovali.

 

Podobný případ se stal v Kalifornii již loni. Je o to horší, než v tomto případě chlapce zavraždila jeho vlastní matka. Čtěte pod článkem.

redakce, foto facebook.com / 06.12.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag