reklama
cz / EN / esp

Australští fotbalisti peníze brunejského sultanátu nechtějí

Brunejské aerolinky sponzorovaly australské sportovce, ale ti řekli dost kvůli zákonu o kamenování gayů

reklama

Brunejský sultanát patří díky těžbě ropy k nejbohatším zemím světa. V čele této mini zemičky stojí sultán Hassanal Bolkiah, který je velkým odpůrcem homosexuálů. Letos v květnu byl v Bruneji navíc zpřísněn zákon o postihování gayů, který umožňuje trestat gaye ukamenováním.

 

Toto se již projevilo například v tom, že luxusní hotel v Beverly Hills nenavštěvují hollywoodské celebrity, které tak reagovaly na výzvu od moderátorky Ellen DeGeneres. A trend se rozšířil do celého světa.

FRESH TIP: Ellen DeGeneres vyzvala k bojkotu luxusního hotelu v Los Angeles

A v ignoraování brunejských podniků se pokračuje. Brunejské aerolinky sponzorovaly hráče australské fotbalové ligy. Ti si ale řekli, že jim takové peníze za to nestojí a spolupráci s Royal Brunei Airlines vypověděli. V rozhodování jim také pomohla kampaň vedená LGBT organizací All Out, jejíž výkonný ředitel Andre Banks poděkoval hráčům australské fotbalové ligy za tento odvážný krok.

 

O dalších zemích, kam nedoporučujeme cestovat, se dozvíte v tomto článku:

FRESH TIP: Dovolená na Blízkém východě? Pro gaye čím dál víc nebezpečnější

 

Trochu z jiné oblasti je toto video australských fotbalistů. Ti se nechali zhypnotizovat v rámci tréninku od známého australského kouzelníka Isaaca Lommana, který tak pobavil nejen celý tým, ale i nás...

redakce, outtraveler.com / 19.09.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag