reklama
cz / EN / esp

Otřesný případ týrání: matka zabila svého malého syna, protože se choval jako gay

V Los Angeles byla zatčena matka se svým přítelem za zabití svého dítěte.

reklama

Tento případ se stal loni v Los Angeles a rok trvalo, než byli pachatelé zatčeni. Pearl Fernandez se svým přítelem fyzicky týrala svého osmiletého syna. A důvod? Protože si hrál s panenkami a choval se jako gay… Malý Gabriel musel snášet strašné utrpení, když ho jeho matka s přítelem zavírala ve skříni, nutila jíst zvratky a chodit v dívčím oblečení do školy.

foto: matka Gabriela se svým přítelem

V ten osudný den, kdy Gabriela zranili, matku neposlechl kvůli hračkám. Jak soudu řekli sourozenci malého Gabriela, vzala matka syna do koupelny, kam ji následoval její přítel, ozval se křik, rány a potom bylo jenom ticho.

Matka přivolala policii a sdělila jim, že chlapec upadl a uhodil se o prádelník. Přivolaný lékař našel chlapce v bezvědomí, ten již nedýchal, měl prasklou lebku, tři zlomená žebra a další zranění. Gabriel zemřel po dvou dnech v nemocnici.

Dva pracovníci sociální péče a dva členové dozorového orgánu dostali výpověď, ostatní, kteří byli do případu zapojeni, obdrželi dopisy s výstrahou nebo důtku. To už, bohužel, život malému Gabrielovi nezachrání…

foto: malý Gabriel

redakce, foto: ktla.com / 24.08.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Martin 21.10.2014
Moc nechápu, proč někdo podsouvá gay komunitě to, že si hrají jako malí s panenkami. Ale jinak tedy hrozný příběh.
Tenconekohopotrebuje 29.08.2014
Co se mě moc líbí je ,že pan Josef co používá slovní spojení či superlativa které jsou včetně vysvětlení ke stáhnutí na netu, se chová či (vyjadřuje)tak jak kdyby věděl o co vůbec jde což při jeho rádoby inteligenci není prakticky možné.
Franta z Přešovic 29.08.2014
Možná se pan Josef vyjádřil na tebe moc složitě a sám jeho komentáři nerozumíš? A na rozdíl od tebe tam nenapsal žádné gramatické chyby.
Alexander 27.08.2014
Já bych přál té Matce to utrpení co provádí rodičové svím dětem a je jedno zda se chova tak nebo onak. Nedovedu pochopit jak někdo može stáhnout takym drastyckym spusobem na děti.Dal bych ji ten nejvyšší trest nic jinšího si nezaslouží.
Alvinek 27.08.2014
To je hrozny,kam až lidi dojdou..Za tohle bych je potrestal na doživoti..Je mi z toho na nic.chjo chudak malej:-(((
Josef 27.08.2014
Byl to snad její syn, její majetek, který si sama porodila, tak si jej taky mohla podle své libosti týrat a potom v koupelně spolu se svým rovněž inteligentním přítelem ubezdušit. V Andělském městě ji za to zavřeli, v Rusku by dostala od pana prezidenta dozajista metál. Protože jestli se její malý synek choval jako vykroucený buzík, tak by toho v příští válce za rozšíření Ruska moc nenabojoval. Ruská armáda potřebuje mužné bojovníky, aby osvobodili všelijaké ty Ukrajiny. O malého Gabriela tedy méně, takových malých Gabrielů je každodenně zamordováno víc, takový je holt svět. Jen silní nebuzíci přižijí!
martin 27.08.2014
JOSEFE, NO TY SES KUS DEBILA !!
Michal 27.08.2014
Pane Josefe,je to váš názor,ať je jakkoliv xenofobní,a nechutný,představte si,že by se váš syn choval "jinak"než je "normální",udělal by jste to samé?I kdyby ten kluk byl gay,stále to byla lidská bytost.Co je špatného na tom že jsou někteří lidé gayové,lesby,trans atd.?Problém mají jen ti takzvaně "normální"kterým připadají lidé s jinou sexuální orientací divní,kteří si myslí že by tito lidé neměli ani být.Je to směšné,zkuste se nad sebou zamyslet.Řekl bych že vám v životě něco schází,něco postrádáte.Zkuste to změnit.Co když se pak třeba někdo rozhodne,že je v Česku příliš mnoho "Josefů"?
Jakub 27.08.2014
Tady slova nepomůžou ... vykastrovat a zavřít takovéhle "Josefy".
Jakub 27.08.2014
Ale stejně si neodpustim komentář k "velmi přínosnému" příspěvku tohohle individua. Vidíte to, jací mezi námi inteligentními občany žijou individua a blázni. Je to patrné, jak z článku, tak s výše uvedeného příspěvku. Tomuhle individuu zřejmě přijde normální, že "rodiče" toho chlapce nutili jíst zvratky nebo chodit do školy v holčičích šatech (z toho možná vyplývá, že to nebylo kvůli jeho údajné homosexualitě, ale že jeho "rodiče" byli perverzní úchyláci, blázni a tyrani - vzpomeňme si na "Kuřim"). A stejně tak perverzní úchylák, blázen a tyran se bohužel nachází i v hlavě individua "Josefa", tudíž s ním nemůžeme jednat, jako nám rovným. Takový lidi nemaj ve společnosti slušných a inteligentních lidí co pohledávat a jak už jsem napsal v předchozim komentáři - VYKASTROVAT, ZAVŘÍT A NECHAT JE TAM CHCÍPNOUT (i když, kdyby bylo po mym, tak bych je nechal k
Jakub 27.08.2014
... ukamenovat a utýrat veřejností zavřený a svázaný v kleci. Do 2 dnů by bylo po nich ...)
Petr 27.08.2014
Martine to teda je a pořádnej kus!
Zdenek 27.08.2014
Martin, Michal, Jakub, Petr: Lidi, nez zacnete psát, prectete si nejdrív porádne az do konce, na co chcete odpovídat a zapnete pri tom mozek
Gabriel 28.08.2014
Chlapci evidentne nepochopili ako to Josef myslel. Má 100% pravdu. Hovoríme vlastne všetci o tom istom len inými slovami. Presne tak, V Rusku by za tento ohavný čin dostala medailu odovzdával by ju asi prezident spolu s "Tesákom" či jak sa to volá ten chlap čo tam morduje gayov.
Vítězslav 27.08.2014
Asi matinka viděla iboys a při představě co by z jejího dítěte vyrostlo něco takového s rozhodla konat.
martin 27.08.2014
no to co jsem si precetl otom malim klukovy ze se choval podle toho co napsala ta bestije je hrozny ten pan jo zef je asi rasista fuj jeto hrozny ji bych dal provoz
Honza 27.08.2014
Podle mě to pan Josef myslí ironicky. Nemyslím si, že s takovým chováním souhlasí.
Josef 27.08.2014
Pane Honzo, samozřejmě, že jsem to myslel ironicky! A měl jsem za to, že to každý hned pozná. Vždyť moje argumentace byla natolik nehorázná, že sama o sobě až dveřmi mlátila. O to srandovnější je kupříkladu to, jak mi pan Jakub umyl prvoplánově hlavu.
Josef 27.08.2014
Nejpůvabnější je nejspíše skutečnost, že se pan Jakub sám zařadil mezi "nás inteligentní občany".
Honza 27.08.2014
Mám podezření pane Josefe, že to se zařazením pana Jakuba mezi "nás inteligentní občany". Myslíte opět ironicky. :D
Josef 27.08.2014
Ale, pane Honzo, pan Jakub se "mezi nás inteligentní občany" zařadil sám. A to navzdory četným pravopisným chybám svého příspěvku. A mě - jak si račte přečíst - naopak zařadil mezi "individua a blázny". Což ovšem od něj neberu jako nic dehonestujícího, neboť výraz individuum je sám o sobě indiferentní, a výraz blázen je umístění osobnosti popisovaného člověka mimo běžnou normu, avšak uvedená norma je sama o sobě v různých kulturách odlišná. Některé africké kultury např. běžně rozmlouvají s mrtvými předky a slyší hlasy zvířat i stromů. A řešení inteligentního občana pana Jakuba? "Utýrat veřejností svázaný v kleci... a do dvou dnů by bylo po mě."
J. 27.08.2014
Tak to sorry, na mě to působilo, že to myslíte vážně. Na netu jsem se setkal i s daleko horšími reakcemi na podobná témata a ty lidi to mysleli VÁŽNĚ DOOPRAVDY (což je smutné), proto by mě nepřekvapilo, kdyby zas ňákýho "blbce" napadlo něco podobného napsat i sem k tomuto článku a myslet do vážně. Popravdě, dost se mi ulevilo, že jste to myslel ironicky. Ještě jednou se omlouvám.
Josef 28.08.2014
Pane Jakube, vaši omluvu přijímám. Alespoň si jako pan Michal nepletete pojmy xenofobní a homofobní. Sám si někdy rovněž nejsem jistý, zda pisatel myslí svoji argumentaci vážně, nebo je to jenom vážně se tvářící sranda. Třeba až obsesivně se prosazující figura SPALOVAČE MRTVÝCH na tomhle serveru: je to diagnóza narcistní poruchy osobnosti, nebo si onen SPALOVAČ MRTVÝCH z celého tohoto gay společenství pouze tropí legraci? Vážně nevím.
Tom 28.08.2014
Psaná ironie bohužel neexistuje. Ta jde poznat snad jen z intonace...:) ) Ale to je jedno, hlavně že jste si to tu ujasnili:)
Franta z Přešovic 28.08.2014
Rusko? Putin? Ukrajina? to bych nečekal u zprávy o zavraždění kluka v multikulti Spojených státech. co to vypovídá o autorovi?
Josef 29.08.2014
Franto z Přešovic, vypovídá to o autorovi to, že je pyča. Myslím ten autor, tedy já, Josef. Tlachy na téhle úrovni nemohou být jiné, nežli povrchní, ba stupidní. Mícháme ti brusinky s hrozinkama a ignorujeme špenát. Ale tvoje Přešovice jako obec stojí za psí štěk, našel jsem si je na internetu, je to díra, které starostuje plešatý pán s čínským copánkem, nejspíše pro případ, že by to tu zítra převzali Číňani. A žerete tam psy!
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag