reklama
cz / EN / esp

Velvyslanectví USA v duhových barvách

Příští týden se změní noční pohled na Petřín.

reklama

Americká ambasáda letos opět podpoří Prague Pride duhovým nasvícením glorietu stojícího v petřínském svahu. Velvyslanec Norman L. Eisen, který v srpnu končí své funkční období v Praze, si pobyt prodloužil, aby se mohl ještě zúčastnit slavnostního zahájení festivalu.

 

Program 4. ročníku Prague Pride je opět bohatý. Na oficiálním zahájení Prague Pride v Containallu zahraje newyorská kapela Betty, známá z legendárního televizního seriálu o lesbách „L Word“. Čeští diváci a především divačky jej mohou znát pod názvem „Láska je láska“ z vysílání Prima TV.


FRESH TIP: Pražský průvod hrdosti se vrací na Václavské náměstí

Do Prahy přijede také řada světových osobností z oblasti politiky i kultury na speciální večer Pride Voices. Těšit se můžete na Borise Dittricha, který jako holandský poslanec prosadil zákon o rovnosti manželství, moskevskou novinářku a LGBT aktivistku Olgu Kurachyovou, londýnského novináře Benjamina Cohena, koordinátora kampaní pro ukrajinskou Amnesty International Zoryana Kisse, jednu z nejvýznamnějších vietnamských fotografek Maiku Elan, amerického businessmana a LGBT aktivistu Charlieho Roundse nebo polského umělce Karola Radziszewského.

 

Pražské Forum Karlín se 13. srpna stane místem, kde naši náladu rozjaří kluci z Pet Shop Boys. Lístky na tuto akci můžete vyhrát v naší soutěži.

FRESH TIP: soutěž - vyhrajte vstupenky na Pet Shop Boys

Festivalová vesnice Prague Pride Village letos vyroste v Containallu na Malé Straně a představí koncerty, kreativní dílny, debaty i filmy od pondělí až do pátku. Každý den v 20:30 zakončí pestrý program projekce filmu z programu LGBTQ festivalu Mezipatra.

redakce / 06.08.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag