reklama
cz / EN / esp

Přejeme vám krásné Vánoce a FRESH start do nového roku 2014!

Redakce Fresh Gay Magazinu vám děkuje za přízeň v letošním roce.

reklama

Rok 2013 se blíží ke konci a my bychom vám, našim čtenářům, chtěli poděkovat za přízeň v letošním roce.  Letos jsme uveřejnili přes 350 článků. Letos jsme uspořádali několik desítek soutěží o hodnotné ceny, například spodní prádlo od Marti store nebo Pure underwear, kosmetické ošetření pleti od salonu Medi Beauty nebo o vstupenky na taneční party v Praze i v Evropě. Vyhráli jste vstupy na OMG party, na LaDemence v Bruselu, Circuit festival v Barceloně, Circus ve Vídni nebo XLsior na Mykonosu. Díky naší spolupráci s klubem Friends jsme vás pozvali na naši narozeninovou party v červnu a na vánoční před dvěma týdny.

Chceme, abyste se dobře bavili, ale i dobře vypadali. Proto jsme letos na podzim začali s trenérem fitness centra Holmes Place Praha Tomášem Frýdou připravovat seriál o netradičních způsobech posilování. Tento seriál má zatím 5 dílů, po Novém roce se můžete těšit na další čtyři. Některé díly doplní i krátká videa, o která jste si psali.
 

FRESH tip: seriál o posilování v rubrice Zdraví 

Myslíme i na vaše žaludky. Kuchař Pepa Drábek pro vás nachystal několik zajímavých receptů. Mohli jste s námi péct králíka, překvapit svého miláčka na Valentýna sladkým překvapením nebo se pochlubit příbuzným domácím vaječným koňakem.
 

FRESH tip: recept na domácí vaječný koňak

 

V příštím roce chceme v našich aktivitách pokračovat. Nadále vás budeme informovat o zajímavých věcech z českého i zahraničního gay světa, umožníme vám podívat se na party po celé Evropě a zprostředkujeme vám spoustu soutěží o zajímavé ceny.

 

Děkujeme za vaši přízeň!

 

A trochu jinou vánoční od DWV!

 

redakce / 24.12.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag