reklama
cz / EN / esp

Vtip roku: Putina nominovali na Nobelovu cenu míru

Ne, neděste se. Jedná se pouze o návrh jedné ruské organizace

reklama

Opravdu se nejedná o apríl. Toto myslí ruská organizace s názvem Mezinárodní akademie duchovní jednoty vážně. A nejsou v této aktivitě sami. Návrh na udělení Nobelovy ceny míru pro Putina podal taky Všeruský fond vzdělání.

Na serveru „Hlas Ruska“ se dočteme, že tuto iniciativu podporují i politici a veřejní činitelé. Ještě aby ne. V opačném případě by jim mohl hrozit nějaký trest.

 

FRESH TIP: Putin podepsal zákon proti "propagaci homosexuality". Podle něj bude tento zákon chránit děti.

 

Nechceme se tady zabývat účastí a podporou ruských vojenských sil v mezinárodních konfliktech. Co chceme zmínit a na co chceme apelovat, je potlačování lidských práv v Rusku. Svobodný projev vůle je zde postihován, v tom lepším případě pouze peněžitým trestem.

 

FRESH TIP: Ruská vláda připravuje zákon proti gayům!

 

Ruský režim pod vedením Putina podporuje omezování práv LGBT komunity, postihuje aktivisty vězením. Členka skupony Pussy Riot, která byla zatčena kvůli kritice Putina, přirovnala vězení ke gulagům. 

Opravdu by si takový člověk zasloužil Nobelovu cenu míru?

 

redakce / 04.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
HS 11.10.2013
Hitler a Stalin byli nominovani take, nominovan muze byt kdokoli
Boža 09.10.2013
No když mohl dostat Nobelovu cenu míru Arafat-mezinárodní terorista tak proč ne Putin.
Ferdinand Raketa 09.10.2013
Ten Arafat je taky trochu sporný, ale u nej je situace trochu jiná. Predevsím ji nedostal sám ale spolecne se svým púvodním úhlavním neprítelem v ohnisku jednoho z nejvýznamnejsích a nejvleklejsích konfliktú mj. za to, ze se práve toho teroru zrek a tím spoluumoznil uzavrení míru (nez to zas jiní svévolne posrali). U Putina je prúbeh spís opacný, jeho chování se tendencne zhorsuje.
David 09.10.2013
A tahle zapadni manipulace se vsim je fakt uz trestuhodna. V americe je daleko vic veznu na pocet obyvatel nez v rusku, bezne se tam lidi popravuji, zaviraji se tam do vezeni male deti, stat smituje naprosto kazdeho, kdyz se kdokoli statu znelibi tak muze byt na zaklade Patriot Act s nim provedeno naprosto cokoli krom toho, ze se americene officialne dopousti unaseni a muceni tisicu lidi. Takze to bylo v poradku, ze Obama dostal nobelovku a Putina je to vtip roku? Fakt velmi slabe a velmi kratkozrake mysleni.
Ferdinand Raketa 09.10.2013
No prehánet se zas nemusí. Nepopírám, ze to, co píses, tam existuje, ale to tvoje lícení púsobí dojmem, ze jakmile clovek polozí nohu na púdu USA, vystavuje se bezprostrednímu riziku, ze tam skoncí na elektrickém kresle.
Ferdinand Raketa 09.10.2013
Ze Obama dostal Nobelovu cenu v porádku nebylo uz jen proto, ze byl teprv na zacátku své "velké cesty" a jeste neukázal nic, jak po ní pújde. Nebylo nic víc nez plno krásných slibú, o nichz muselo být kazdému strízlive uvazujícímu cloveku jasné, ze jsou jen nutností v rámci amerického systému volebního boje a ze Obama o to mozná bude usilovat, u mnohého z toho ale je predem jasné, ze toho za jeho prezidentství dosáhnout nelze. Vysvetluju si to jedine tím, ze príslusný výbor podlehl eufórii z radosti nad Obamovým vítezstvím a prestal na okamzik soudne uvazovat. Pochopitelné u prostého cloveka, tady se to stát nemelo, bohuzel se stalo.
David 09.10.2013
Aha,takze kdyz Putin zabranil valce v Syrii a mnoha dalsim konfliktum diky kterym Obama ridi svet jak na divokym zapade a dostal Nobelovku, tak bylo v poradku jenom proto, ze rekl, ze ma rad buzny, co? Vim, ze je tezky si to priznat a na svete jsou mnohem horsi veci nez to, ze buzny nemuzou nosit duhovou vlajku v Moskve. Jaka byla situace v americe jeste nedavno? Jeste horsi nez v Rusko, co? Zabiji nekdo homoseuxlay v rusku, hrozi jim ukamenovani? Ne.
Ferdinand Raketa 09.10.2013
No ze by tak úplne ne, to bych netvrdil. Obdobné pohrúzky a pozadavky z nekterých oficiálních míst se tam uz ozvaly.
Kuba 10.10.2013
Ferdinande, přesně, a ty Davide se podívej po internetu nebo stačí tady po stránce ... Najdeš toho tady spoustu :)
Jan Rytíř 08.10.2013
Pan Putin potlačuje demokracii ,svobodu a vše o co bojoval prezident Gorbačov kdy v rámci tzv.Perestrojky popustil uzdu komunistckého nátlaku a komunistickým praktikám.Prostě kdo nejde s ním jde proti němu.Nevím zda pan prezident Putin má či nemá děti ale byla by sranda kdyby někdo z jeho potomků nebo člena rodiny veřejně přiznal ,že je lesba nebo gay-taky by ho nebo ji poslal do vězení????
Ferdinand Raketa 09.10.2013
Ony to nemusí být zrovna jeho deti. Procpak se Putinovi asi rozvedli?:P At tak ci onak, jeste tu cenu nemá a pokud Svédy nechytne akutní paralýza mozku, ze by mu jí skutecne dali, tak si múzou ti jeho nohsledové pindat co chtej, nic lepsího se od nich ocekávyt nedá. Nominace není udelení a s trocho fantazie múze na Nobelovu cenu nominovat treba i svaz zahrádkárú svoji uklízecku záchodú. Treba za neúnavný boj o svetové zdraví a proti epidémiím udrzováním príslusného sociálního zarízení v nálezitém stavu.
Brano 08.10.2013
Aký vtip roku? Putin nerozosieva vojny po svete... na to su ini "mierotvorcovia". Bush, Obama, ale najma ti, co potahuju nitky tychto smiesnych figurin.
Roman 08.10.2013
Koukám, když máš peníze a moc, jde vše
Ferdinand Raketa 08.10.2013
Mají mozná pocit, ze kdyz se ve Svédsku sekli jednou a dali cenu Obamovi v podstate za nic, tak ze se seknou jeste po druhé. No uvidíme. (On Putin prý zas tak velký plat nemá, tak snad si aspon trochu prilepsí, o vánocích zapálí na jolce prskavky:P)
Karol 08.10.2013
Na tom nič nie je. Putin a Rusko stálo na strane pravdy.veď sa dokázalo, že ten chemický útok spôsobili rebeli, ktorých podporujú oligachie zbrojárske USA, tak o čom tu píšete?Druhá vec je samozrejme problém s homosexuálmi v Rusku.To by sa malo vyriešiť, dať im viac práv a tolerancie. Ale pozor, uvedomme si, že oddialili 3. sv. vojnu, ktorú chceli vyprovokovať kapitalisti USA...A ICH VRAZDIACE MASINERIE.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag