reklama
cz / EN / esp

Homofob roku 2013. Kdo získal tuto cenu?

Opravdu, ale opravdu na vás nikdy nezapomeneme.

reklama

Všude se neustále udělují nějaké tituly, vyznamenaní, ocenění, diplomy apod., a tak jsme si i my v redakci řekli, že bychom měli někoho nějak ocenit. Problém byl v tom, že nebylo snadné vymyslet koho a za co, jelikož všichni, co za něco stojí a jsou něčím výjimeční a pro společnost přínosní, už většinou oceněni byli. A na všechna tato ocenění jsou rovněž i copyrighty, a my bychom se neradi opakovali nebo neradi vytvořili nějaký plagiát. 

Jsme gay časopis, proto jsme nakonec dospěli k závěru, že ve spektru všech možných cen a ocenění je přece jen jedna malá mezera, a to pro největšího homofoba roku. A proto tu máme cenu Homofob roku 2013.

O jednoznačném prvenství jsme nemuseli ani dlouho přemýšlet. Cenu největšího homofoba roku získal rusky prezident Vladimir Putin za jeho zákon proti gay propagandě (více o zákoně zde). Za tento historicky bezprecedentní počin, který v 21. století v evropské zemi nemá co dělat, by si spolu s ním zasloužila ocenění i celá Horní a Dolní ruská duma, které zákon jako jeden muž schválily, ale tolik cen nemáme, tak doufáme, že se Putin s nimi o svoji medaili rad poděli. K dobru Putinovi přičtěme, že má rad Čajkovského a možná i Jelcina. V nominacích na první cenu se Putin utkal s těžkými konkurenty jako byl Hitler a inkvizice svatá, které jsme ale vzhledem k časovému odstupu a fyzické neexistenci po dalším uvážení odsunuli do neoceněných.

Na druhé místo bylo nominováno více kandidátů, ale po konzultaci s Kikinologickou společností jej se ctí obsadil všechnofob a rusofil Václav Klaus za vetovaní zákona o registrovaném partnerství, za nezapomenutelný výrok o homosexualismu a za homofobní ilustraci umístěnou na webu Kiki ústavu. Snad se příliš nedotkne ješitnosti pana profesora všech věd, že jen druhé místo, ale Putin byl proste opět lepší.

foto: karikatura z webu Klausova institutu
 

Poslední, třetí, leč neméně čestné místo patří “prýpolitikovi” a bývalému hradnímu kašpárkovi Petru Hájkovi za neúnavné a vytrvalé urážení homosexuální menšiny.

Všem třem oceněným gratulujeme a přejeme hodně sil a kreativity v jejich dalším počínaní. Rovněž tak jim přejeme hodně zdravých gay vnoučat a pravnoučat.

 

Z velké řady dalších nominovaných uveďme jen některé, kteří nám k těm prvním třem tak nějak nejvíce pasují:

Adolf Hitler – za homosexuály zavražděné v koncentračních táborech

Inkizice svatá – za mučení a upalovaní homosexuálů

Papež  –  byli nominovaní všichni bez rozdílu počínaje prvním papežem Petrem - za pokrytectví, s jakým odsuzují homosexualitu, ač by si sami měli napřed zamést před vatikánským prahem, a po staletí vštěpují toto pokrytectví do mozku poddajných věřících.

Jaromír Dušek, odborový předák – za jeho utrpení při ohýbaní se na ministerstvu dopravy pro pero (nás by zajímalo, jestli jsou i odboroví zadáci)

Diktátor Robert Mugabe, Zimbabwe – za výroky Rád bych je (míněno gay a lesbické páry) zavřel do místnosti a uvidíme, jestli se jim podaří otěhotnět. Pokud se jim to nepovede, tak je čeká vězení“, „Tomuto druhu hniloby já říkám ne, ne, ne!“, „Jsou horší než prasata nebo psi“, a za jeho přislib pekla na zemi pro homosexuály, pokud jeho strana opětně vyhraje volby.   

Vlatko Markovič, prezident Chorvatské fotbalové federace – za jeho slib, že dokud bude prezidentem federace, neobjeví se v chorvatské reprezentaci jediný gay hráč, protože fotbal hrají jen zdraví hráči.

Paris Hilton – povoláním blondýna a „prýsexbomba“– za výroky, že homosexuálové jsou nejnadrženější lidé na světě a většina z nich má AIDS. (Paris je ale nutně připočítat k dobru, že ji ve škole odpustili matematiku a že si tudíž nedokáže spočítat, že 4% nadržených homosexuálů je méně než 96% nadržených heterosexuálů.)

Ve sledovaní a oceňováni homofobů hodláme pokračovat i nadále. Tito lidé nesmí upadnout v zapomenutí, resp. tohle my nezapomínáme.

 

A pro vaše pobavení nejveselejší zážitek heterosexuála Václava Klause:
 

DEJ / 03.09.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
dmk 01.10.2013
Jen bych chtěl podotknout, že nenominovali amerického spisovatele Orsona Scotta Carda, ačkoliv vyvíjel velké úsilí tento titul dostat.
legnaw 01.10.2013
je to Kikina....
legnaw 01.10.2013
je to Kikina....
Alca 09.09.2013
Nejvetsim nestestim sametove revoluce bylo, ze se k tomu nachomytla Kikina...Pokud ani z tohoto videa lidi nepochopili, kam je Kiki orientovana, tak musi byt slepi. Kdyby aspon drzel hubu a neplival do vlastnich rad...
... 08.09.2013
"... který v 21. století v evropské zemi nemá co dělat,..."
Evropské zemi? Přijde vám Rusko jako evropská země? Inteligence toto...
Alca 09.09.2013
Geograficky je kusem v Evrope, fakticky jsou nekde ve stredoveku...
Alca 09.09.2013
Geograficky je kusem v Evrope, fakticky jsou nekde ve stredoveku...
Káča 10.09.2013
Rusko se samo řadí mezi evropské země...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag