reklama
cz / EN / esp

Titul Mr. Gay World putuje na Nový Zéland

V Antverpách se udílela cena o nej gaye světa pro rok 2013.

reklama

Christopher Michael Olwage, 27letý Novozélanďan, porazil v neděli 4. srpna zbývajících 29 účastníků soutěže Mr. Gay Word. Nový Zéland se zdá být úspěšný v těchto soutěžích, v loňském roce se vítězem stal rovněž zástupce této země.


foto: Christopher Michael Olwage

Na účastníky čekaly zajímavé úkoly. Například měly strávit jeden den jako nováčci v policejní akademii. Náročné úkoly zvládl nejlépe zástupce Aruby.

foto: Ashley Peternella, 21letý zástupce Aruby

Antverpy hostily 5. ročník o nej gaye světa, účastnilo se ho 30 zástupců, převážně z Evropy. Z Evropy se přihlásilo 13 učástníků, mezi nimi i Marek Zlý a další, které jste mohli vidět minulý týden v Praze na udílení ceny o Mr. Gay Europe, kde vyhrál zástupce Irska Robie Obara.

foto: účástníci v národních krojích

Věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším účastníkem byl 20 let. Tím nejmladším byl dvacetiletý Holanďan, na druhé straně to byl zástupce Jihoafrické republiky.

 

Brzy vám přineseme rozhovor se zástupcem Česka Markem Zlým a pořadatelem Mr. Gay Europe v Praze Tomášem Frýdou.

foto:Christopher Michael Olwage, vítěz Mr. Gay World 2013

redakce / 05.08.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag