reklama
cz / EN / esp

Prague Pride 2013: průvod hrdosti letos začíná v ulici Na Příkopě

V sobotu 17. srpna se centrem Prahy opět projde průvod hrdosti

reklama

Duhový průvod vyjde v sobotu 17. srpna ve 14 hodin z ulice Na Příkopě a projde historickým centrem Prahy na Letnou. V Letenských sadech budou od 16 hodin připravena dvě hudební pódia. Hvězdou koncertu je newyorský projekt Hercules and Love Affair Sound System, české kapely Cartonnage, Lanugo, Jan Bendig a další.

 

Moderátory koncertní stage budou herci Jan Cina a Petr Vančura. Kromě hudebních zážitků na účastníky čeká také jarmarQ neziskovek zabývajících se tematikou LGBT. Budete si moci vyzkoušet simulátor comingoutu, převléct se za kožeňáka nebo si třeba nechat vyložit karty.

 foto: mapa průvodu 2013

Na startu v Rytířské ulici bude až do zahájení průvodu hrát DJ s výběrem hitů, co všichni znají a mají rádi. Pro ty, co budou potřebovat doladit svoje oblečky, tak můžou učinit u stánku Queershopu, případně si tam můžete třeba vyrobit transparent.

redakce / 01.08.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Zuzana Prague Pride 15.08.2013
Prosím opravte místo odkud průvod vyráží. Začínáme v ulici Na Příkopech. Díky
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag