reklama
cz / EN / esp

Vítězem soutěže Mr Gay Europe se stal zástupce Irska

Sympaťák Robie Obara porazil všech 15 kandidátů a odnesl si titul Mr Gay Europe 2013

reklama

Večer 30. července se v Retro Music Hall konalo vyvrcholení pětidenního klání o nej gaye Evropy pro rok 2013.

Vítězem se stal Ir Robie Obara, na druhém místě skončil Brit Leroy Williamson a třetí příčku obsadil zástupce Švédska Fritiof Teodor Ingelhammar

První místo: Robie Obara

 

Druhé místo: Leroy Williamson

 

Třetí místo:Fritiof Teodor Ingelhammar

 

Za dvě hodiny se kandidáti utkali v disciplínách jako promenáda v plavkách, měli odpovědět na záludnou otázku od svých kolegů a taky vybrat nejoblíbenějšího kandidáta. Tím se stal zástupce Dánska.

 

Ze 16 kandidátů do druhého kola postoupilo 10, po další disciplíně jich bylo jen 5. Těmi nejlepšími se stali zástupci Irska, Velké Británie, Švédska, Španělska a Dánska. Kompletní přehled všech kandidátů naleznete zde.

foto: vítěz Mr Gay Europe 2013 s Miguelem Ortizem, vítězem roku 2012

Večer probíhal bez problémů, moderátoři Petr Vojnar a Veronika Petrová celou akci zvládli s úsměvem, i když některé překladatelské oříšky do angličtiny dělaly Veronice problém. Vystoupení herců z muzikálu Rent zafungovalo jako pozvánka na premiéru, která se koná 8. srpna. A italská zpěvačka Sushy, sice na playback, ale díky třem polonahým sexy tanečníkům, Retro Music Hall roztleskala.

foto:organizátor Tomáš Frýda s vítězem Robie Obarou

 

Co však mohlo být lepší? Rozhodně větší účast diváků. Podle našeho odhadu se Retro Music Hall zaplnilo asi stodvaceti lidmi, což je na tuto akci velmi málo. Atmosféra mohla být o hodně lepší...

 

Brzy vám přinesem další informace ze světa soutěží, v týdnu od 1. do 4. srpna probíhá Mr Gay World v belgických Antverpách.

 

redakce / 30.07.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag